2733
2739
عنوان

من چمع به نظرتون؟؟؟😭

208 بازدید | 56 پست

دوس ندارم باکسی حرف بزنم...دوس ندارم کسی را ببینم...از همه بدم میاد...فقط میخوام بخوابم ...جایی باشم که هیشکی نباشه فقط اهنگ بزارم و گریه کنم ساعتها...دوروزه هیچی نخوردم ...پنج شیش کیلو تویه ماه کم کردم ...همش بع خدا میگم مناببر پیش خودت

میشه برام دعا کنی😭😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

افسردگی گرفتی برو پیش روانشناس

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2740

منم مثل توم دقیقا به زور جسم خودمو جابه جا میکنم حس میکنم مردم اما باید بهت بگم که دوتامون افسردگی داریم چیزی نیس 

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

منم دوسال افسردگی شدید داشتم علائمام بدترازتو بود

سهل انگاری کردم نرفتم دکتر الان تو اجتماع میرم ولی علائماش هنوز هست بعضی وقتا...

حتما برو دکتر پشت گوش ننداز

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
یه نفرا خیلی دوس دارم ولی دوس داشتنم اشتباهع یه ماهع میگه حالم بده نیستش ...

خب اون الان رسما دکت کرده داره عشق وحال میکنه بعد تو بخاطر اون داری ب سلامتیت ضربه میزنی؟واس خودت ارزش قائل شو.

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
افسردگی گرفتی برو پیش روانشناس

پول ندارم ...خانوادمم اص نمیدونن چیزی...اینجاهم مشاور نیست باید برم یه شهر دیگع...کیا دارم ک ببرع منا؟واسه کی مهمم؟

میشه برام دعا کنی😭😢
2706