2737
2739
عنوان

درمان هماتوم بارداری...درصورتی که دکتری هیچ کارز نتونستن برام کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 108002 بازدید | 376 پست
الحمدالله.خوشحال شدم

سلام عزیزم من الان تاپیک شمادیدم .من هشت هفته وسه روزمه امروز رفتم سونو ضربان قلبش نرمال بود ولی هماتوم ۲۰ در ۹ mm دیده شد پارسال هم ی سقط تو۶هفته ب دلیل هماتوم داشتم .سایز هماتومم بزرگه ؟؟ چون ی سقط داشتم خیلی میترسم

گذشته ای ک حالمان را گرفته است .آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم .و حالی ک حالمان را بهم میزند «چه زندگیه خوبی» 
سلام عزیزم. متاسفم که دیر پیامت رو دیدم. ان شالله تا حالا بخیر گذشته باشه. از خودت خبر بده.

سلام عزیزم
منم خداروشکر تو ۱۲ هفتگی دفع شده بود

از 0.3 سی سی رسیده بود به ۴ سی سی
ولی الان همش رفع شده
خواستم بگم که اونایی که میان تو این تاپبک با کلی دلهره و استرس و بهشون بگم هیچی نیست نترسن

نازایی وجود نداره 🔊تنبلی تخمدان و پرولاکتین نازایی نمیاره 😎 بعد از ۳ سال انتظار بلاخره تو دلیم اومد 😍 خدایا شکرت😍🚫🚫🚫🚫روزی روزگاری خواهر همسرم  بهم گفت تو دلت پاک نیست خدا بهت بچه نمیده خود همسرمم بهم گفت چون بد جنس  و حسود ..... هستی خدا زده تو سرت و بهت بچه نمیده  فلانی چون ادم خوبیه بچه داره تو باید حسرتشو بخوری تا آخر عمرت باید حسرت مادر شدن بقیه رو بخوری 😑😶خیلی دلم شکست گریه کردم شب تا صبح گریه کردم که جون تو تنم نبود از شدت فشار عصبی خون دماغ شده بودم و بی حال کنار خونه تو شهر غریب افتادم (از خودم متنفر شده بودم میگفتم مگه من چ گناهی کردم که اینقدر کثیف و پلید شدم که لیاقت مادر شدن رو ندارم )بعد از سه سال به خدا گفتم اگه زدی تو سر من و مجازتم اینه بهم بچه نده نمیخوامممم ولی اگه حرف همسرم و خواهرش اشتباهه خودت بهشون ثابت کن و همین ماه  به من نی نی بده همون روز با اون حال بدم همه ی  داروهای خودم و شوهرمو ریختم سطل اشغال😭🥺 بعله😍 دقیقا همون ماه بدون اینکه حتی یه قرص یا دارویی خورده باشم مادر شدم و خدا خودش  ثابت کرد تو سر من نزده (خدا هیچ کسو با مادر نشدن مجازات نمیکنه ) من هیچ وقت این حرفو دیگه به روی همسرم و خواهرش نیاوردم  چون خدا خودش جوابشونو داد😍 گاهی وقتا باید دلت بسوزه یا دلت بکشنه که آهت به اسمون برسه دل من خیلی اتیش گرفت اونم از همسرم 😓 از خواهرش که میدونست بیشتر مشکلات از برادر خودشه😥  (تک فرزند شهید زارعی هستم ) میشه یه صلوات مهمونم کنی تو راهیمو صحیح و سالم بیاد بغلم 😍 میدونی خدا بهمون چی گفته ..گفته وقتی به غیر از من امید داشته باشی امیدتو نا امید میکنم وقتی از همه جا ناامید شدی و فقط چشمت به دست خودم بود اونوقت بهترینشو بهت میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من الان تاپیک شمادیدم .من هشت هفته وسه روزمه امروز رفتم سونو ضربان قلبش نرمال بود ولی هما ...

سلام عزیزم.نه بزرگ‌نیست.نال من ۸ سانتم شد.الان انار هست،اب بگیر،روزی یه لیوان بخور.یه لیوانم اب پرتقال.ابم فراوون

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
سلام عزیزم منم خداروشکر تو ۱۲ هفتگی دفع شده بود از 0.3 سی سی رسیده بود به ۴ سی سی ولی الان همش رفع ...

الحمدالله

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2728

عزیزم نمیدونم الانم میبینی یا نه .. اما منم دچار هماتوم بارداری شدم و اینکه اصلاا خونریزی ندارم اما برا ان تی دقیقا دو برابر شده بود و گفت بیشتر از ۶۰ درصد از ساک حاملگی رو گرفته هماتوم..... اندازه دنیا دلم گرفته.... اب انار زیاد میخورم و هرشب شیافت .. نمیدونم چی میشه تقدیرم اما عجیب داغونم ......

‏افسردگی به زبان ساده یعنی صدای فکرت از صدای آهنگی که تو هندزفری گوش میدی هم بلندتر شه🎗✋🏻🌸
عزیزم نمیدونم الانم میبینی یا نه .. اما منم دچار هماتوم بارداری شدم و اینکه اصلاا خونریزی ندارم اما ...

سلام عزیزم.توکل کن.وقتی قلب بچه میزنه و رشدش طبیعیه،جای نگرانی نیست.روزی یه لیوان اب پرتقال،یه لیوان اب انار،اب فراوون...استرس هم سمِّ،پس آروم باش.

بدون هر چی بشه به خیرت هست.و ان شالله بهترین اتفاق برات می افته.آب انار حتما طبیعی باشه.و آب پرتقال

سلام دوستان منم هماتوم دارم یبار اوایل یه لخته دفع کردم اما دیگه لکه بینی نداشتم استراحتم تقریبا مطلقه هفته ۱۱رو تموم کردم هرروز یه آمپول پرژسترون و شیاف روزی ۲تا میزارم واینکه درد دارم انگار باد زایمان میگیرم خیلی نگران این دردا هستم انقباظ داخا واژنم تیر میکشه گاهی کمر درد پهلو درد.ممکنه علتش عفونت باشه میشه برامنم  دعا کنید.

2738
واینکه هماتومم هفته شیش ۱۰*۱۰ هفته ۹شده بود ۲۰*۱۱ بااینکه استراحت میکنم خونمونم طبقه بالاست ازترس ...

سلام عزیزم.ان شالله که وضعیتت بهتر بشه.دعاگوت هستم.نکاتی که گفتم رو انجام بده.خیلی تاثیر داره خدابخواد.

سلام.منم هفته یازدهم ی خونریزی نسبتا شدید داشتم وحتی راه نتونسم برم خلاصه بااورژانس منو بردن بیمارستان و بعد آزمایش و سونو گفتن هماتوم داری و قلب جنین میزنه ولی ۲۰۰سی سی خون ازدست دادی و تقریبا باردارم بمونی خیلی سخت میشه برات خلاصش من دیگ بعداز دیدن بچم پشت مانیتور گریه رو تمومش کردم و گفتم خدایا توکلم ب توعه خیر من هرچیه خودت بده.ی سوزن بهم زدن و ۳۰تا شیاف و کپسول مگنیفورت و ی شیاف مقعدی وبرام نوشت دکترمو مرخصم کرد گفت استراحت کن فقط برا دستشویی پاشو و مایعات بخور و خدافظ.من اومدم خونه فقط یکروز لک داشتم بعدش خونریزیم کامل قطع شد ولی همچنان استراحت مطلق بودم تا۱۳هفته رفتم سلامت جنین خداروشکر  خداروشکر بچم سالم بود ولی هماتوم ب ابعاد۸۰ سی سی همچنان هست خیلی حجم بزرگی بود ودر لبه تحتانی جفت و مقابل دهانه سرویکسه. درسته خونریزی ندارم ولی بازم دکترم گفت فعلا شیافو ادامه بده تا هفته بعد ببینمت.خدایا شکرت هرچی خیرته مامانا شمام دعام کنین 

خدایا هرچی خیر ته🙂🙂توکلم ب خودته

سلام عزیزم.هماتوم یا جذب میشه یا دفع.حتما مواردی که گفتم رو بخور و توکل کن.ان شالله بخیر میکذره

ممنون.براشمام اندازش همین بود خ بزرگه😓😓😭

اره عزیز.نگران نباش.همه چی رعایت کن.ان شالله درست میشه

منم هماتوم دارم، الان توو هفته ۹ هستم، تا حالا سه بار خونریزی شدید داشتم که اولی و دومی که دیشب باشه دقیقاً موعد پریودمه، سر خونریزی دوم هفته ۷ فهمیدم هماتوم دارم، سایزش نوشته ۷/۴ در ۳/۷ درصد و سی سی ننوشته، بنظرتون زیاد بوده؟ 😰

دیشب لخته خون دفع کردم، سانسم پنجشنبه شب این اتفاق افتاد امروزم که جمعه، دارم میمیرم از استرس، اگه سقط کرده باشم از غصه میمیرم این دفعه 😭😭😭

اونهمه آمپول و شیاف و دوفاستون میخورم از هفته ۷ یعنی هیچ تاثیری نداشته که دیشب خونریزی شدید داشتم و لخته جگر شکل دفع کردم!!! 😭😭😭😭

گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر میرسد به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان بدل میشود.
-Louise Hay-
2706