2733
2739
عنوان

باردارم؟

195 بازدید | 17 پست

رابطه محافظت نشده داشتم،آیودی دارم(البته ازینکه سرجاش هست یانه مطمین نیستم چون بعد از کار گذاریش سونو نرفتم،درضمن من یه بار بارداری با وجود آیودی تجربه کردم)دو روزه عقب انداختم،سینه عام درد میکنه،دور نافم تیر میکشه

تعداد رای : 17
نظرسنجی
بار دارم
7
41%
باردار نیستم
10
58%
وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی ای یودی داری ینی چی محافظت نشده؟مگه بایدباروش دیگه هم پیشگیری کرد؟یاتازه دستگاه گزاشتی؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
چرا یه دستگاه درست حسابی نمیذارید که با وجودش باردار نشید    

دستگام درست و حسابیه خودم پیگیر نشدم نرفتم سونو که لبینم دقیقا جاش قرار گرفته یانه،دفعه ی قبلم بعد از ینکه شش سال از گذاشتنه دستگام میگذشت حامله شدم،چون کارای سنگین کرده بودم تو اسباب کشی جابجا شده بود

وقتی ای یودی داری ینی چی محافظت نشده؟مگه بایدباروش دیگه هم پیشگیری کرد؟یاتازه دستگاه گزاشتی؟

من پارسال آی یودی داشتم خامله شدم،چون جابجا شده بود،چن ماه پیش بازم گذاشتم،دکترم گف یه سونو بده که مطمئن شیم سرجاشع،اما من درگیره کاره دیگه ای بودم نرفتم،

2738
دستگام درست و حسابیه خودم پیگیر نشدم نرفتم سونو که لبینم دقیقا جاش قرار گرفته یانه،دفعه ی قبلم بعد ا ...

آخه من چند نفره دیده بودم با دستگاه های خانه بهداشت باردار شده بودن بخاطر اون گفتم

الخیر فی ما وقع
خاله منم با آیودی باردار شد چرا اینجوریه آخه

نمیدوتم والا.ماله منکه پارسال بخاطر کارای سنگین جابجا شده بود،قانونش اینه که هر۶ماه چک بشه،اما من سهل انگاری میکنم

2706