2733
2734
عنوان

مجردی بهتره یا متاهلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49275 بازدید | 64 پست
به نظر من متاهلی خیلی بهتره.تنها عیبش اینه که دیگه نمیشه همه وقت تعطیلی و بیکاری(مثلا تعطیلات عید)رو با خانواده خودت باشی و نصفش میشه مال خانواده شوهر ولی با این وجود می ارزه.یه تکیه گاه محکم داری .یه کسی هست که بهت محبت کنه درد دلتو بشنوه.مهمتر از همه دوسش داری و دوستت داره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر سال میگم دریق از پارسال
وقتی ازدواج کردم گفتم مجردی بهتره . بچه دار شدم می گم دوران 2 نفری

ولی واقعا هر کدوم حسنایی داره و سختی خودش. ایشالا ازدواج خوبی بکنی شوهره خوب خوبه
2731
هرکدوم خوبی ها ی خودشو داره.....و به وقتش لازمه..البته تو متاهلی مسئولیت هات بیشتر..باید با خانواده شوهر و مادر شوهر و خواهر شوهر و ...کنار بیای....و اگه خوب باشن که خیلی خوبه..ولی بازم باید تو رفتارات دقت کنی و کلا انتظارات بیشتره ازت....
2740
اگر یه شوهر آدم (از هر نظر آدم) بکنی ، مسلماً متاهلی. در غیر اینصورت مجردی برات راحت تره. مسئولیتت هم کمتره. از طرفی تعهدی هم به کسی نداری. راحت تر می تونی از کسی که باهاش رابطه داری جدا بشی. فقط باید عاقل باشی که بهش وابسته نشی................
*** نیستی و بهار هم بی تو ...سوء تعبیر یک زمستان است...!***

2706