2737
2734
عنوان

یارب روا مدار که گدا معتبر شود

386 بازدید | 16 پست

واقعا یه عده لیاقت به یه جایی رسیدنو ندارن لیاقت پولدار شدنو ندارن 

بلافاصله خودشونو گم میکنن دیگه بقیه رو آدم حساب نمیکنن انگار که از دماغ فیل افتادن 

چقدر خوبه که آدم یادش نره که کی بوده

درست نمیگم حرفمو قبول دارین؟؟؟؟؟؟؟

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به شدت به این ضرب المثل معتقدم و بارها و بارها دیدم مصداقشو

امضات 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

گرد اسب سواران فرو نشست واي از گرد سم تازه خر خريده ها

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2738

دقیقا داریم از این تازه به دوران رسیده ها😊ولی بعضیا رو دیدم چقد دارنده هستن و متواضع هم از نظر سواد و هم مالی هم اجتماعی که همه قبولشون دارن اصلا مغرور نیستن من عاشق این جور ادمام

ما یه نفر تو فامیل داریم پولداره چند وقت پیش رفتیم پیک نیک نهار رو اون به ما داد اینقدر منت گذاشت که نگو یعنی حالم ازش بهم خورد یعنی نون خالی  خورده بودیم شرف داشت بعضی آدما هر چقدر پولدار باشن طبعشون پسته

حرفتو فک کنم همه قبول دارن.ولی من یه خاله دارم درس خوندو مهندس شد و پولدارشدن زن وشوهر.بعد پولدارشدن اهل نمازو روزه شدن زن وشوهر .خییییلی هم خیر هستن خیلی ساده میگردن الانم دارن مهاجرت میکنن امریکا.واقعا استثنا هستن 

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

👌👍👏👏👏👏👏👏💞💞💞💞💞💜💜💜💜💜💜💛💛💛💛💛💛💚💚💚💚💚

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
لایک به حرفات  و لایک به امضات

❤❤❤❤

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706