2733
2739
عنوان

اسلیومعده کسی انجام داده

12698 بازدید | 51 پست

این عمل جراحی چه ضرری داره بعد چند سال هنوز معده ب همون اندازه میمونه لطفا اطلاعاتی دارید کمک کنید

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من چند وقتیه لایوهای دکتر طاها عنبرا نگاه میکنم 

همه خیلی راضین .ولی خود من موافق این عمل نیستم 

خودم با وزن ۱۰۳ کیلو و رژیم کالری شماری وزن کم کردم .الان ۶۶ یا ۶۵ هستم 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
2738

برو اینستا لایوها های دکتر طاها عنبرا نگاه کن 

حداقل روزی ۱۰ تا عمل اسلیو داره 

همه مریضهاش خیلی راضین ازش

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
والا من چند وقتیه لایوهای دکتر طاها عنبرا نگاه میکنم  همه خیلی راضین .ولی خود من موافق این عمل ...

داداشم امشب عمل میکنه خیلی نگرانشم bmaبدنش ۶۰ هست

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام
توروخدااااااا؟؟؟؟؟؟؟

چی تورو خدا

بله من ۳۸ کیلو کاهش وزن داشتم .با رژیم کالری شماری و مراعات کردن و پیاده روی و ورزش .

و همچنان در حال مراعات وگرنه چاق میشم دوباره

والا من چند وقتیه لایوهای دکتر طاها عنبرا نگاه میکنم  همه خیلی راضین .ولی خود من موافق این عمل ...

چرا من نمیتونم؟؟ده ها بار پیش دکترهای تغذیه رفتم مدل به مدل رژیم گرفتم ده ساله فکر شب و روزم شده خوردن نخوردن رژیم و این کوفت و زهرمارها اما هییییچ

ماشالا اراده 👏👏👏

عزیزم چه برنامه ای رو واسه کالری شماری پیشنهاد میکنی ممنون میشم اگه کمی راهنماییم کنی هیچی راجب این رژیم نمیدونم

آااااامد بهار جان ها😍😍😍😍و اینک حکومت فروردینیا😍😍😍😍👑👑👑👑👑
2706