2733
2734
مهرناز عزیز سلام

چندماه پیش مزاحمت شده بودم و راجع به اسم آرسین و اینکه ثبت احوال قبول میکنه یا نه ازت سوال کرده بودم. شما یه آدرس برام گذاشتی و گفتی وقتی اینجا هست یعنی قبول میکنه! منم خوشحال ! این اسم رو انتخاب کردم و تا الان که هفته ی 30 هستم پسرم رو به این اسم صدا میکردم. حالا توی این آدرس http://www.sabteahval.ir/Default.aspx?tabid=5939 رفتم و میبینم که میگه این اسم مورد نظر ثبت احوال نیست. خیلی ناراحتم ، از طرفی هم به این اسم عادت کردم و نمیدونم چه کنم.

مزاحمت شدم هم دوباره ازت راهنمایی بخوام و همین که اطلاع بدم که دیگه این اسم رو به کسی پیشنهاد ندی تا به درد من دچار نشن.

حالا یه اسم میخوام ایرانی اصیل و کوتاه ، که فراوانیش هم کم باشه و خیلی هم جینگیل پینگیل نباشه! ممنون
یک نفس دور از تو باشم مرده ام ...........
زندگی جز مرگ در پای تو نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام .کمک میخواممممممممممم
اسم دختر میخوام که با پرنیان هم آهنگ باشه و فامیلیش هم با ب شروع میشه به فامیلیش هم بخوره
اسم قشنگ میخوام
لطفاً برای من هم نظر بدید
تلاش کن تو زندگی مثل درختی باشی که اگه کسی بهت لگد زد"شکوفه "بارونش کنی...!
سلام . من دنبال یه اسم کوتاه، خوش آهنگ و پرمعنا و ترجیحا مناسب برای زبان بیگانه هستم که در عین حال که امروزیه حالت تجاری نداشته باشه و زیاد هم نشده باشه. همه اسمارم زیرو کردم. اما از هیچکدوم خوشم نیومده. نی نی دیگه دراه میاد . میشه کمک کنید
خودمون بین ایلیا و آروین موندیم. معنای آروین رو دوست ندارم. ایلیا هم خیلی زیاد شده...
سلام دوست عزیز من الان 2 ماهه هستم می خوام اگه بچه ام پسر شد می خوام بذارم راستین اگه دختر بشه اسمی که از نظر اهنگ بهش بیاد پیدا نکردم میشه کمک کنید.
اگه اسم زیبای دیگری از پسر دارید به من هم بگید ممنون
سلام مهرناز جون اومدم ازت تشکر کنم بابت راهنمایی اسم
از اسمهایی که اینجا گذاشتی اسم خواهرزادم و انتخاب کردیم آریسا اسم نوه خواهرمو انتخاب کردیم آیرین
مرسی عزیزم . میشه بگه این اسمهارو از کجا یاد گرفتین
یه درخواست دارم ازت واسه یه خواهرم اسم پسر میخام از آ میشه اسمهای خوشگلی که بلدی واسم بذاری پسرونه
ببخشین آخه با دیال اب میام دیگه نمیتونم کل صفحات و بگردم از آ اسم جدیدی اومده؟؟ میشه جوابمو بدین مرسی گلم
سلام مهتاب جان خوشحالم که تونستم کمکتون کنم حتما برات اسم پسرونه با آ میذارم
اسم پسر با آ برای مهتاب عزیزم:
آتیلا فارسی نام پادشاه قبیله هون که امپراطوری روم شرقی را شکست داد٠
آداد فارسی مأخوذ از افسانه گیل گمش بابلی، خدای هوا، توفان و باران
آراد فارسی آراج - نام روز بیست و پنجم از هر ماه شمسی در ایران قدیم که در این روز نو پوشیدن را مبارک و سفر را شوم می دانند
آرتا فارسی ارتا(به فتح الف) در اوستا به معنای مقدس آمده است
آرتان فارسی نام برادر داریوش پادشاه هخامنشی و پسر ویشتاسب
آرتین فارسی آرش،عاقل و زیرک، از شخصیتهای شاهنامه، نام پهلوان نامدار ایرانی در زمان منوچهر پادشاه پیشدادی که در تیراندازی بسیار توانا بوده است
آرش فارسی عاقل و زیرک- از شخصیتهای شاهنامه، نام پهلوان نامدار ایرانی در زمان منوچهر پادشاه پیشدادی که در تیراندازی بسیار توانا بوده است
آرمان فارسی آرزو، از شخصیتهای شاهنامه، نام سردار خسروپرویز پادشاه ساسانی
آرمین فارسی از شخصیتهای شاهنامه، نام چهارمین پسر کیقباد - مرد همیشه پیروز
آرون فارسی صفت نیک و خصلت پسندیده
آروین فارسی تجربه، آزمایش امتحان آزمون
آریا فارسی نژاد هندوارپائیان که در عهدی بسیار کهن با هم زندگی می کردند و بعدها به دو بخش بزرگ تقسیم شدند گروهی به هند و ایران آمدند و گروهی به اروپا رفتند.نام میهن عزیز ما ایران از این‎ ‎کلمه گرفته شده است
آریتما کردی نام یکی از سران ماد
آریس ارمنی برزگر
آرین انگلیسی آریایی نژاد - از نسل آریایی
آیت عربی آیه،نشانه،شخص برجسته و شاخص،شخص بسیار زیبا رو
آدین فارسی آرایه هایی که با آن کوی و برزن را در نوروز یا هنگام ورود اشخاص بزرگ مزین می کنند
آیلا عربی نام پهلوانی ترک که شاهنامه به عنوان مبارز افراسیاب از او یاد شده است
آرمیا عبری ارمیا ، بزرگ داشته شده؛ نام یکی از پیامبران بنی اسرائیل ، همچنین لقب حضرت خضر نبی و لقب حضرت علی (ع)
آنوشه عربی خوشی و شادی ، داماد ، پادشاه نوجوان
آروشا سنسکریت روشنایی ، نور خورشید ، آرامش
آسام لری سام ، داستان خوشایند ، حدیث خوش ،همچنین از شخصیتهای شاهنامه و نام پهلوان ایرانی پسر نریمان و پدر زال و جهان پهلوان ایران در زمان منوچهر پادشاه پیشدادی ، همچنین نام یکی از ایالتهای مرزی شمال شرقی هند که مجاور بنگلادش است
آتین اوستایی-پهلوی در زبان زند و پازند جدید ، نو ، بوجود آمده
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
گل مینا جان اسم پسر توی همین تاپیک زیاد هست اگه بگردی میتونی پیدا کنی اما اسم دختر که به راستین بیاد برات میذارم:
رابعه عربی نام دختر اسماعیل بصری از زنان عارف و بسطار مشهور در قرن دوم که از او حکایتها و سخنان زیادی نقل شده است
رابیا فارسی مشهور، نامدار
راحله عربی مؤنث راحل
راحیل عبری گوسفند ، نام همسر یعقوب(ع) و مادر یوسف(ع)
راشل فرانسه راحیل
راضیه عربی خشنود، خرسند
رافعه عربی مؤنث رافع بالا برنده، اوج دهنده
رامش فارسی شادی، خوشی، لذت، حظ ، آسودگی، آسایش، سرود، نغمه
رامشین فارسی نام روستایی در نزدیکی سبزوار
رامک فارسی رام، اهلی
رامونا فارسی لاتین نگهبان عاقل
رامینا آشوری بالا
رامینه فارسی رامین
راویس فارسی صاحب جاه و جلال
رایحه عربی بوی خوش
رایکا فارسی محبوب، مطلوب
راهین کردی آموزنده
رانیا عربی قرب و نزدیکی ، همچنین نام یک گل
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
2706