2733
2739
عنوان

مامانی خیلی منتظرتم

300 بازدید | 47 پست

4 ساله منتظرتم کلی به خاطر تو سختی کشیدم هرکاری دکترا گفتن انجام دادم

ولی بازم نیومدی

بخاطر من نه به خاطر بابایی بیا میدونی چقد عاشقته میدونی لحظه شماری میکنه برا بودنت ولی به روی من نمیاره 

همه ی خانومای اطرافم بچه هاشونو بغل گرفتن جز من 

دلم گرفته 

از روی باباییی خجالت میکشم 

گاهی نمیتونم تو صورتش نگاه کنم

بیا پیشم خیلی انتظارتو کشیدم خیلی در نبودت گریه کردم التماس خدارو کردم

بیا مامانی منتظرته 

4سال دویدم دنبالت

بازم میام ولی تو بهم کمک کن

هرکی باردار میشه به من نمیگه که ناراحت نشم

تو بیا خوشحالمون کن

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برات ۱۰ تا صلوات میفرستم عزیزم 

دورت بگردم خیلی دلم گرفته خیلی   

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم

میادگلم براهمه منتظراوخودت زیارت عاشورابخون

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2738

نذر حضرت رقیه کن خیلی جواب میده مطمئن باش بهت بچه میده 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

به منم باردار میشن و زایمان میکنن نمیگن

فکر کن خواهر شوهر و جاری بچه هاشون چند ماهه بشه بعد بفهمی

من یه حس بدی میگیرم اونموقع، احساس میکنم به چشم اونا من حسودم

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍

سلام عزیزم.خیلی ناراحت شدم از خوندن متنت.منم توی اقدام هستم .دوبار آی یو آی و یک بار عمل داشتم تا الان.

ایشالا هر چی خیره برات پیش بیاد.

نمیدونم چند سالته ولی ناامید نباش.من که کاملا سپردم به خدا.چون ما نمیدونیم چی به صلاحمونه.بچه داشتن خوبه ولی نداشتنشم اینقدرا بد نیست.اونم تو این اوضاع.

اینو میگم که استرس و ناراحتیتو کم کنی.اینجوری احتمال موفق شدنت بیشتره.

من ۹ ساله منتظرم

دو روز بعد از ولادت حضرت فاطمه خواب دیدم یه جاییم سفره ی حضرت فاطمه انداختن ، یه خانمی صدام زد یه کمربند پارچه ای سبز بهم داد گفت به نیت بچه ببند دور کمرت منم قبولش کردم

بنظرتون امکان داره باردار بشم؟

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
عزیزم خدا زوودتر جواب ارزوی قشنگتو بده و دامنت تو سال جدید سبز بشه. مشکل از کجاست ! دکترتون چیزی نگف ...

من هیپوفیزمو عمل کردم با دارو پریود میشم و تخمک گذاری ندارم و رحمم ناهنجاری داره سپتوم داره بباردار نمیشم

الهی به حق زهرا خدا بهت بده تو همبن سال به منم بده گلم

آمین عزیزم آمین

یه چیز دیگه اطرافیان میدونن در حال درمانی؟آخه گفتی کسایی که باردارن بهت نمیگن که ناراحت نشی 

من خودم به هیچ کس نگفتم.کسی هم بپرسه میگم فعلا بچه نمیخوام.

اینجوری کسی برام دلسوزی نمیکنه .خودمم راحت ترم

2706