2733
2734
عنوان

چرا فوبیا دس از سرم ورنمیداره😔

136 بازدید | 11 پست

ای خدا هر روز یجام درد میکنه منم راجب بیماریا فوبیا دارم چیکار کنم هی میخام برم دکتر ولی چنباری رفتم دکتر گف چیزیت نیس ازمایش کاملم دادم همه چیم نرمال بود چ مرگمه اخه اه هی فک میکنم مریضیه بد دارم ترس دس از سرم برنداش از وقتی خواهر زنداییم پارسال فوت شد بدتر شدم 

❤میشه از ته ته ته دلت برام 

عزيزم اين حالت شما بخاطر تجربه بدي هست كه از بيماري و مرگ اطرافيانتون داريد احتمالا و كاملاااااا يك اختلال روان تني هست، اصلا خودت رو اذيت نكن و تنها درمانش مراجعه به مشاور و روانش نشناس هست كه بتونه اون اضطرابي از بيمار شدن كه توي وجود شما ريشه كرده  رو شناسايي كنه و از بين ببره. 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهر زنداییتون:) من دیگه حرفی ندارم:) ببینید دختر پسر عموی دوماد مام ی هعته پیش فوت شد گفتم ک بت ...

نه اخه دلیل داش رابطمون نزدیک بود صمیمی بودیم جوون بود دور از جون همتون سرطان سینه گرف عمل کرد گفتن خوب شده حشن گرفتیم😔یماه بعد چکاب داد گفتن زده به کبد شیمی درمانی شد خوب شد یماه بعد چکاب داد گفتن زده به استخوناش عملش کردن دیگه وضش خراب شد عرض سه روز بعد عملش فوت شد 

❤میشه از ته ته ته دلت برام 
2738
نه اخه دلیل داش رابطمون نزدیک بود صمیمی بودیم جوون بود دور از جون همتون سرطان سینه گرف عمل کرد گفتن ...

اتفاقا اون دختر پسر عموی دومادمونم همین جوری شد

البته اون شیمی درمانی نکرد

ولی گفتن دیگه خوب شده

چن روز پیش فوت کرد

همون چکاپ کافیه

دیگه اگه چیزیتونم نباشه

همین استرسا خدایی نکرده کار دستتون میده

عمر دست خداس

نمیشه ک جلوشو گرف

یکم منطقی تر فک کنید