2737
2739
عنوان

برای منو مهمونیم کمکم میکنید؟

212 بازدید | 25 پست

غذای اصلی ته چین و جوجه و خورشت بادمجان

پیش غذا سوپ بذارم یا لازانیا؟

ژله رنگین کمان خیلی زمانبره درست کردنش ژله راحت و خوشکل چی درست کنم؟

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با توجه به غذای اصلیت لازانیا فک کنم واسه پیش غذا خیلی سنگین باشه ،

ژله هم خورده شیشه خوشگله ، یا حداقل دو رنگ درست کنه ، ژله بستنی‌ام خوشمره اس ، 

در کل خود ژله مهم نیست ، مهم قالب و تزئین بعدشه

2738
ژله رولی زیبا و خوشمزه 😋

ژله رولی هم خوبه ولی چیدنش تو ظرف سخته😁 قشنگ نمیشه انگار

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

به نظر من پیش غذا سوپ  آخه لازانیا خیلی سنگینه به عنوان پیش غذا

ژله هم ژله ی تزریقی

منفور ترین آدم ها اون دسته ای هستن که بدون سررشته داشتن توی مطلبی نظر میدن😒😒😒😒نفرت من از این آدما بی اندازه ست😈😈😈😈                
پيش غذا سوپ بذار ژله بستني درست كن 

ژله بستنی تک رنگ؟

به نظر من پیش غذا سوپ   آخه لازانیا خیلی سنگینه به عنوان پیش غذا ژله هم ژله ی تزریقی

تزریقی بلد نیستم😉

سوپ بزار.میتونی ژله دورنگ درست کنی توی لیوان به تعدادهرنفر.ی ژله روبریزی ازنصف لیوان.بعدش کجش کنی بز ...

مهمونام دو نفرن با خودمون کلا ۵ نفر.فکر کنم یه ظرف بزرگ بزارم بهتر باشه نه؟

2706