2737
2739
عنوان

کسی هست؟

167 بازدید | 34 پست

راستش بیشتر میخوام درد و دل کنم

برادر من حدود سه چهار سال با یه دختر خانومی دوستن

هم سن هم ان هردو بیست چهار ساله

دوستیشونم در حد قرار های بیرون و چت و زنگ و اس ام اس و هدیه دادن و ایناست 

من رو اون دختر خانوم زیاد شناخت ندارم اما تا اون جایی که من میدونم دختر بدی نیست ولی متاسفانه خانواده ی اشفته ای داره

پدر و مادرشون از هم جدا شدن و کلا با خانواده پدری قطع ارتباطن و حتی الان به خاطر این موضوع به شدت تو تنگنا مالی ان

ظاهرا هم مشکل از پدرشونه که ادم نرمالی نیست وعجیب غریبه

الان برادرم واقعا ناراحت و مستاصل شده

از طرفی فکر میکنه اگه با اون ادم بهم بزنه بعد سه سال نامردی کرده و زندگی اون دختر رو خراب کرده و اون دخترو ناراحت کرده

از طرفی والدین و خانواده ما به شدت سخت گیرن رو این موضوع و خانواده ی کسی که قراره باهاش وصلت کنن من مطمئنم خانواده صد در صد مخالفت میکنن و جنجال میشه

الان برادرم خودش میگه ممکنه این دختر شانس های  ازدواجشو از دست بده به خاطر من و بعدا که خواستیم ازدواج کنیم خانواده مخالفت کنن و حتی اگه من جلوشون بیاستم بازم این دختر اذیت میشه تو زندگی با من به خصوص اینکه خودشم خانواده پر تشنجی داره

از طرفی خوشحالم که برادرم خودش به این نتیجه رسید و میخواد این مسئله رو تموم کنه و از طرفی هم واسه اون دختر ناراحتم

نمیدونم چیکار باید کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و اینکه برادرم مطمئنا تا چند سال دیگه شرایط ازدواج رو نداره و اگه بخواد با اون خانوم ادامه بده حتما باید بهش قول ازدواج بده چون حتما اون دختر خیلی از شانس های ازدواجشو از دست میده

2728

برادرت سه سال پیش نمیتونست به این نتیجه برسه؟!حالا یادش اومده خانوادش مشکل دارن؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

اولین اشتباهشون توی طولانی بودن نامزدی و مدت شناختشونه. برادر شما این خانوم رو سه سال چرخونده و حالا نمیخادش؟ و انقدر هم ریزبینانه نگران ناراحتی ایشون هستن؟؟؟؟!!!! 

من واقعا مات موندم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

دختر بیچاره چرا باید قربانی خانواده اش شه  

مثل این که برادرت هم خیلی خاهانش نیست.  بهتره کم کم ارتباطش را با دختره کم کنه و بهش برسونه که نمیتونن بهم برسن.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2740

کاش همون سال اول جدا میشد نه بعد از سه سال!!! بعدشم همون جدا شن بهتره دختره با کسی که دوسش داره ازدواج کنه نه با کسی ک سبک سنگین میکنه شرایطو 🙄

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

خب اگ داداشت قصدش خیره خب حالا بره ب مامان بابات بگه

اصلا شاید مخالفتی نکردن این فقط حدس و گمانه

اگ بهشون گف و دید شدید مخالفت کردن اون وقته که بره همه چیو تموم کنه

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
تو این جند سال هم ازدواجی بودن؟!! الان بعد چند سال این قضیه رو فهمیده برادرت؟ گناه این دختر چیه؟! ...

تا اون جایی که من میدونم حرفی از ازدواج بینشون نبوده

بعدم برادرم یه مدتی میشه که فهمیده اینا جدا شدن و اوضاع تا این حد وخیمه

دختر گناه داره 

چرا باید سر خانوادش اینجوری بشه اون ک مقصر نیست😢

بعدشم مگ داداشت از اول نمیدونست خب همون اول ول میکرد بعد اییینهمهههه مدت نامردی دل دختر میشکنه😢😢😢

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊

احیانا قصدشون از دوستی ازدواج بوده؟ اگر نبوده به هم زدن این رابطه نامردی حساب نمیشه. شرایط سنی ایجاب میکنه ادم کسی رو داشته باشه. قول و قراری در بین نبوده.

ولی اگر قصد ازدواج بوده و مطرح کردن با دختر خانوم شرایط فرق میکنه. باید تکلیف رو روشن کنن.

پنهانی هست این دوستی؟؟؟ خانواده دختر و پسر هر دو در جریانن؟؟؟ 

میتونی پیشنهاد مشاوره بدی.

ولی در کل برادرتون برای متاهل شدن کمی براش زوده. باید ببینی دختر خانوم هم میتونه صبر کنه تا برادرتون فرضا فارغ التحصیل بشه و سربازی بره و کار گیر بیاره و در انتها هم کمی پس انداز کنه یا عجله داره زودتر متاهل بشه؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

شاید اگه سال باهاش دوس نبود تا الان ازدواج کرده بود شما این شانسم ازش گرفتین  تازه بعد اینم ک تموم کرد برادرت اون دختر داغون میشه  ینی تو این سه سال داداش تو نمیدونس ک بچه طلاقه؟

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706