2737
2734
عنوان

تنبلی تخم دان رو چجوری درمان کردید

313 بازدید | 55 پست

سلام دوستان میخواستم بدونم اونایی که تنبلی تخم دان داشتن چجوری درمان کردن وباردار شدن

خدایا میدونم مراقبمی وبه فکرمی اون وقتی که برام مناسبه وخودت بهترمیدونی یه نی نی نازبهم بده مهربون💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ورزش ومن نعنا زیاد میخوردم 

چه ورزشی انجام دادی عزیزم

خدایا میدونم مراقبمی وبه فکرمی اون وقتی که برام مناسبه وخودت بهترمیدونی یه نی نی نازبهم بده مهربون💗
دوستم رفت دکتر چند ماه دوفاستون و فک کنم بعد باسمین خورد ب طور کلییییی از بین رفت ولی عوارض دیگه‌ای ...

منم دوفاستون استفاده کردم بامدروکسی وسیپترون هیچکدوم بم نمیسازه ونمیخوام دارو بخورم

2738
دکتر ب من گفت خوب نمیشه تا اخر باید دارو مصرف کرد برای تنبلی تخمدان .مثل دیابت میمونه ک باید کنترل ب ...

به من گفت اضافه وزنمو کم کنم

دکتر ب من گفت خوب نمیشه تا اخر باید دارو مصرف کرد برای تنبلی تخمدان .مثل دیابت میمونه ک باید کنترل ب ...

نه بابا خیلی ها کاملااا از بین میبرن

شاید چند مدل داره ، pco ولی درمان میشه

یادم تورو فراموش..
من ایروبیک میرفتم بعدم رژیم میگرفتم یهویی باردار شدم دکتر پیش رفتم گفت بخاطر همون سریع باردار شدی

ممونم عزیزم  این وزن کم کردن هم سخته خدایی منم باید کم کنم اضافه وزنمو

منم دوفاستون استفاده کردم بامدروکسی وسیپترون هیچکدوم بم نمیسازه ونمیخوام دارو بخورم

الان خیلی درگیره دوستم ، واقعا عجله هم نداشت ، مجرده میتونست ارومتر درمان منه انقد فورس درمان نکنه ک اینجوری الان درگیر باشه

یه دکتری برو ک مورد اطمینان باشه

متفورمین میگن خیلی خوبه یکم طولانی مدت ج میده ، ورزش هم باهش خوبه

یادم تورو فراموش..
2706