2733
2734

بله عزیزم داریم

امروز ساعت دو ظهر داشتم از تشنگی میمردم یه گدا دیدم داشت آب میخوردگرفتم تا تونستم زدمش گفتم ما برای درک وضع شما داریم روزه میگیریم. بعد شما خودتون آب میخورید.😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همسرم اصالتا اصفهانی هست ..باورتون نمیشه یکی از بستگانش همه ما و فامیل رو دعوت کرده که پاشیم بریم اصفهان جهاز ببینیم 😐😐😐اخه این چه رسمیه تازه میگن اگه نیاید ناراحت میشیم 😐😐😐تو بعصی شهرها واقعا رسوم های سخت و علط بیشتر هست 

2738
کجایی هستید ؟؟؟من دلم به حال اون جوونا که ندادن و به بدبختی میخرن میسوزه به خداا 

اراکی هستم عزیزم...بله خیلی زشته من خودم جهیزیه ام رو که چیدیم داداشم گفت مااین جهیزیه روهدیه دادیم به عروس وداماد خیلی زشته که بیان دیدن وسایل ودر کمدوکابینت وبازکنن...ولی موفق نشد این رسم و ور بندازه همه ریختن خونمون به جهیزیه دیدن  

امروز ساعت دو ظهر داشتم از تشنگی میمردم یه گدا دیدم داشت آب میخوردگرفتم تا تونستم زدمش گفتم ما برای درک وضع شما داریم روزه میگیریم. بعد شما خودتون آب میخورید.😂
کجایی هستید ؟؟؟من دلم به حال اون جوونا که ندادن و به بدبختی میخرن میسوزه به خداا 

،😔

من دختری با چهره ببی فیس ،چشمان درشت که کمی به سمت  پایین کشیده شده و دماغی معمولی که نیازی به عمل نداره،لب هایی کوچولو ،با موهای فر کوتاه و ابروهای پهن و پر،اخلاقیات من:مظلوم ،آروم ،انتقاد پذیر،خوش اخلاق،کم صحبت،خوشکل،قد بلند،فیتنس کار،دوستداشتنی ام ،و بی سیاست ، سیاست من صداقت و راستگوییه❤️بنده۱۹ساله و۳ساله عقدم💞

باور میکنین اولین بار تو همین سایت متوجه این رسم شدم؟؟؟ 

برام خیلی عجیبه. اخه یعنی چی فامیل بیان ببینن طرف چی خریده

حتی مامانم اینا هم این رسم رو نداشتن. 

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2706