2737
2739

بچم چندوقته اصلا فذا نمیخوره به هر دری میزنم فذا نمیخوره دیروزم بردمش دکتر گفت گلوشو همه چیش خوبه گفت بد واکسن ۱۸ماهگی بچه ها تا چند وقت کم اشنها میشن اخه ۱هفته گذشته بهش شربت اشتها کیندرم دادم مولتی هم میدم اصلا هیجی نمیخوره با زور و دعوا اخرشم میشینم گریه میکنم ارزومه بشینه غذا بخوره مثل ادم ولی ...چیکارکنم کمکم کنین

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا چه حرفی بوده دکتره زده شاید سرماخوردگی داره زیاد اصرارنکن هرموقع دلش خواست میخوره

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

عزیزم مادر بودن یعنی صبور بودن...... بچه ها تو یه سنی همینطوری میشن منتها شما به هر ترفندی شده باید یه کم غذا یا شیر بهش بدی که ضعف نکنه ...خداروشکر که بچتم سالمه سعی کن وقتی نمیخاد به زور بهش غذا ندی که تبدیل به لجبازی واسش نشه...کم کم درست میشه

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین انشاالله ثوابش هزار برابر بهتون برگرده
2738
5 ساله موهام سفید شد از دست دختر بدغذام هرروز دعوا تنش داریم باهم😢😢

چرا دعوا فعالیتشو زیاد کن خودش گشنش میشه میاد التماس میکنه غذابدی بهش

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

فرنی درست کن بده.کته با ماست.باید بازی وخنده بهش بدی.سرشو گرم کنی.من تو گوشیم واسش کارتون باز میکنم وقتی نگاش میکنه منم بهش غذا میدم.واقعا هم تا ته میخوره .اونقدر که جذب کارتون وانیمیشن ها میشه.

چرا دعوا فعالیتشو زیاد کن خودش گشنش میشه میاد التماس میکنه غذابدی بهش

ماشاالله نمیشه 24ساعته داره به یه چیزی ورمیره یا خرابش میکنه یا چیز جدید میسازه با هرچی دستش میاد یا اسکوتر سواره دور خونه

تو را  من چشم در راه دارم
ماشاالله نمیشه 24ساعته داره به یه چیزی ورمیره یا خرابش میکنه یا چیز جدید میسازه با هرچی دستش میاد یا ...

ماشالا خداحفظش کنه اذیتش نکن هرموقع دلش میخوادمیخوره

2706