2737
2734
عنوان

کت مشکی زنانه

1770 بازدید | 21 پست

سلام دوستان گلم

بنظرتون کت مشکی زنانه با شلوار مشکی کوتاه و کفش مشکی پاشنه بلند با چه چیزهای دیگه ای ست میشه کرد 

چه لباسی زیرش میشه پوشید که دکمه هاش باز باشه 

لطفا نگید با همه چیز

چیز های خاص و خوجمل پیشنهاد بدید ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر کت یقه بازه، یه تاپ یقه ایستاده زرشکی یا زرد جیغ

یا یه تاپ حریر با یقه حلزونی ،باهمون رنگایی که گفتم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2731
2738
عالیه در مورد شال یا روسری چه پیشنهادی داری گلم

روسری یا شال مشکی، با تکه دوزی های همرنگ تاپ پشت روسری یا حاشیه همرنگ تاپ

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
مرسی عزیزم

خواهش میکنم

البته اگر میخواین کاملا ست باشه میتونین همرنگ تاپ، روی آستین کت ، یا کمرش، هم تکه دوزی مثل روسری کار کنین.

2706