2733
2734

شما از کی کمکی شروع کردین؟

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دخترم حساسیت به پروتئین گاو داره. بعد از یکسالگیش فهنیدم . چون بش دوقاشق شیرگاو دادم. دیگه ندادم جاش ...

ینی تو نوزادیش متوجه نشدین اذیت نکرد،اخه من تا تو سوپ دخترم قلم استفاده کردم یا سرلاک بهش دادم متوجه شدم

ینی تو نوزادیش متوجه نشدین اذیت نکرد،اخه من تا تو سوپ دخترم قلم استفاده کردم یا سرلاک بهش دادم متوجه ...

همیشه مشکل خشکی پوست داشت که بخاطر اگزما بود. به سوپ و اینجور چیزا مشکل نداشت ولی اولین بار تویکسالگیش شیر قاطی جوپرکش کردم واسه صبحانه به مدت سه روز که دونه های وحشتناکی زد. که بعد عفونت کردن.مشکلش لبنیات و گردو و کنجد و گردوغباره فقط.

همیشه مشکل خشکی پوست داشت که بخاطر اگزما بود. به سوپ و اینجور چیزا مشکل نداشت ولی اولین بار تویکسالگ ...

سرلاک هیچوقت ندادم. من زیاد میونه ای با چیزهای آماده ندارم.😊سعی میکنم همه چی خونگی باشه.

سرلاک هیچوقت ندادم. من زیاد میونه ای با چیزهای آماده ندارم.😊سعی میکنم همه چی خونگی باشه.

وزنگیریش خوبه؟دختر من منو بیچاره کرده البته طفلکی خوش خوراکه ولی چون حساسیت داره دستم بستس خوبم وزن نمیگیره چیا میتونم براش درست کنم؟

2740
وزنگیریش خوبه؟دختر من منو بیچاره کرده البته طفلکی خوش خوراکه ولی چون حساسیت داره دستم بستس خوبم وزن ...

آره ولله خوبه. وزن تولدش ۲.۸۶۰بود. الان دوسال و سه ماهشه .یماه پیش ۱۲.۸۰۰بود.قدش خیلی بلنده.

ولله چی بگم. بستگی به اوضاع اقتصادیتونم داره.شرایط ایران خیلی سخته الان. 

من بهش انواع سوپها رو میدادم. سبزیجات متنوع‌.میوه های متنوع .ماهی. پوره سیب زمینی. تخم مرغ.یا تخم بلدرچین.هله هوله من زیاد بهش نمیدم که شکمش پرشه. واسه اسنک بهش خیار گوجه و زیتون میدادم گاهی وقتا.گهگاهی هم  تو خونه کیک و بسکویت براش درست میکنم با کره گیاهی.

آره ولله خوبه. وزن تولدش ۲.۸۶۰بود. الان دوسال و سه ماهشه .یماه پیش ۱۲.۸۰۰بود.قدش خیلی بلنده. ولله چ ...

خداروشکر از لحاظ مالی مشکل ندارم وزن تولدش ۲۷۰۰ بود الان که شش ماهشه ۷کیلو قدشم خداروشکر بلنده ،ولی به بچه شش ماهه که ماهی وزیتون و....نمیتونم فعلا بدم بازم از راهنماییت ممنونم

خداروشکر از لحاظ مالی مشکل ندارم وزن تولدش ۲۷۰۰ بود الان که شش ماهشه ۷کیلو قدشم خداروشکر بلنده ،ولی ...

اره چیزایی که گفتم واسه سن الان نی نیتون نیست. هرجتد نی نیتون الان خیلی کوچیکه مگه چقد غذا میخوره. من تو این سن بیشتر تغذیه دخترم از شیرم بود. روزی دوبار غذا میدادم. مثلا یبار موز یا سیب پخته. و بار بعدی سوپ .شیرم هم خداروشکر خیلی زیاد بود. 

دوست عزیز بنظرم بچه تغذیه سالمی داشته باشه وزن گیریش هم خوب میشه. من زیاد تپل بودنش برام مهم نبود اون اندازه که خیلی از مامانها حرص تپل بودن بچشونو دارن. فقط سعی میکنم تمام ویتامینها به بدنش برسه.