2733
2739
دوستان خواهشا من رو هم راهنمایی کنید. بارداری اولم تا هفته 8 ادامه داشت بچه قلب هم داشت بعد افتادم به لک بینی و خودش سقط شد . بعد از پنج ماه دوباره باردار شدم و دو روز پیش دوباره تو هفته هفت سقط شد ولی این دفعه اصلا قلب نداشت. میشه یه دکتر خوب تو تهران که همچین موردهایی رو مداوا می کنه معرفی کنید می خوام واقعا برای مریض وقت بذاره.
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
خیلی ممنون ستاره جان اخه میگن سرش خیلی شلوغه
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر مهدی,صبا مطبش تو خ جردن بیمارستان تهران کلینیک کار میکنه فقط من زیر نظر اون با 2تا سقط سومی رو زایمان کردم سالم بورد تخصصی نازایی داره ادمیه ک اگه از پس کاری برنیاد همون اول بهت میگه مسنم هست 22023096-97
صلواتاتون برای سلامتی بچه تو دلم اثر نکرد و سومین بچه تو شکمم هم از دست دادم 😭😭😭بعد 6ماه بعد از وول وول کردن تو دلم بعداز خرید دامن چین دارو تل و گلسرش منو تنها گذاشت و رفت(خدایاااا میشه دخترمو بهم برگردونییییی من دخترمو میخوام)
خیلییییییییییییییییییی ممنون مامان هدا جون یعنی تو تهران کلینیک هم ویزیت می کنن؟
گلناز جان به سلامتی زایمان کنی عزیزم علت سقطت رو چی گفتن؟ بعد یه سوال ایشون که مرد هستن از نظر معاینه و اینا چه طوری هست ؟ راحتی باهاشون؟
2738
مهربون جان من تو بارداری خونم لخته میشد وباعث عدم خونرسانی به جنین میشد بعد ازمایشات مشخص شد دوتا ازفاکتورهای خونی مربوط به انعقاد خونم جهش داره ایشون اصلا معاینه داخلی نمیکنه یکی ازمحاسنش اینه که خودش سونو میکنه و تخصص سونوگرافی و سونوی سلامت جنین داره فوق العاده مهربون و خوش برخورده
عزیزم فقط مطب معاینه داره ولی من انقدر دکتر رفتم ک دیگه خودم بار علمیشونو تشخیص می دادم ی ماما هم هست پیششون برای مشاوره دادن یا هر سوالی
صلواتاتون برای سلامتی بچه تو دلم اثر نکرد و سومین بچه تو شکمم هم از دست دادم 😭😭😭بعد 6ماه بعد از وول وول کردن تو دلم بعداز خرید دامن چین دارو تل و گلسرش منو تنها گذاشت و رفت(خدایاااا میشه دخترمو بهم برگردونییییی من دخترمو میخوام)
مهربون جان مردا هم بار علمیشون بیشتره هم دل ب کار دادنشون خیلی معذرت می خوام مثل خانمان پس و فیس ندارن
من تاحالا احساس ناراحتی ومعذب بودن نداشتم حتی وقت سونو شوهرمم صدا میکنن تا بیاد داخل کنارم باشه خیلی خیلی باسواده یکی ازویژگی های خوبش اینه که مرد مومنی هست همیشه با بسم اله سونو رو شروع میکنه همین رفتارش بهم ارامش میده
ضحی جان خدا برات نگهش داره پس این محسن معینی رو تایید می کنید؟
2706