2733
2734

انواع مختلف داره کنجد افغانی بو میده ولی پاکستانی و ایرانی کمتر یه مقدار بو که داره ولی غالبا اذیت نمیکنه. اشتباه نکنم به نظرم قارچ بود که باهاش بد مزه میشد

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وع من پارسال گرفتم هر وقت قاطی غدا کردیم بو  گند داد یه بارم قاطی قیمه کردم ریختمش دور دست نزدم حتی خیلم گرونه و خیلیم خوبه برا بدن اما من ترجیح میدم چربی و مرض بگیرم اما روغن کنجد نخورم ضاعقه  گیه ما که بدمون میاد اما شما بخور

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
خب پس خوبه چون شوهرم خيلى اصرار داره روغن كنجد مصرف كنيم من گفتم شايد تغيير بده مزه رو

نه خیلی خوبه تازه مثل روغن های دیگه پر ضرر نیست.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

کنجد برا سرخ کردن عاااالیه ولی برا حافظه طولانی مدت استفاده نکنید 

از روغن ارده کنجد استفاده کنید 

من خودم به ارده حساسیت دارم مجبوری کنجد برا سرخ کردن استفاده میکنم و برا پخت هم از زیتون و روغن دنبه که خودم میگیرم

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 
بهتذین روغن.... کنجد و زیتون بخت ین روغناس برای مصرف  یک مقدارگرونه ..برای همین غذاهایی ک پلو ...

آخه ديگه كلا ميخوايم روغن معمولى رو حذف كنيم فقط از كنجد استفاده كنيم

منم فك ميكردم شايد طعم غذارو عوض كنه گفتم بپرسم ببينم بقيه تجربه كردن نظرشون چيه

مرسى گلم😘

2740
آخه ديگه كلا ميخوايم روغن معمولى رو حذف كنيم فقط از كنجد استفاده كنيم منم فك ميكردم شايد طعم غذارو ...

کنجد برا طولانی مدت برا حافظه بده

از ارده کنجد استفاده کن 

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 
من از روغن کانولا استفاده میکنم  دکترم گفته سالمترین نوع روغنه

عزیزم کانولا که خیلی مضره !!! واسه شمع سازی و صابون و رژ لب و... استفاده میشه😳😳😳😳

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706