2733
2734
عنوان

به شوهرم پیام میدم فقط نگاه میکنه جواب نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 36 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من نی نی دارم بابامم تا حالا مدیدتش اومدم که بچمو ببیمن ماه دیگه پرواز دارم ولی دلم نمیخواد برم

حتما دلش تنگ شده ،مردا دلتنگیشونو اینجوری بیان میکنن شوهر منم کارش تو یه شهر دیگه است وقتی میره اونجا روز اول و دوم اصلا بهم زنگ نمیزنه و پیامم نمیده دلیل اینکارشو پرسیدم میگه دلم تنگ میشه و حوصله ندارم جواب بدم

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی
2731
چی بگم والا اون که میگه من حوصله ندارم ولم کن 

شوهرمنم چند روز اول اینجوری میشه شخصیت مردا با زنا فرق داره زنا دلشون میخاد موقع دلتنگی و ناراحت بایکی حرف بزنن اما مردا  دوست دارن تنها باشن و سکوت کنن.

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی

چجوریه پدر و مادرت اون ور زندگی میکنن شما اینجا؟،

دلیل بی تفاوتی چیه

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
دیگه ازش خسته شدم هر چی استرس کارش هست به من میده 

مردا هرکدوم یه جور خون به دل زنشون میکنن زنی موفقه که کار خودش رو بکنه و تو ظاهر قربون صدقه ی شوهر بره ولی در باطن جدی نگیره. شاید دورویی به نظر بیاد ولی واقعیته

دیگه ازش خسته شدم هر چی استرس کارش هست به من میده 

باهاش صحبت کردی در مورد این کارش؟

شوهر منم هرچی براش پیام میفرستم فقط میخونه و هیچ عکس العملی نشون نمیده مگه اینکه سوال کرده باشم یه جواب یه کلمه ای بده.چند بار بهش گفتم و گفتم اصلا دیگه برات هیچی نمیفرستم اونم میگفت کار دارم وقت نمیشه ج بدم.منم یه مدت هیچی نفرستادم تا خودش برام پیام فرستاد ولی الانم باز بعد از 50 تا پیام یه دونه میفرسته.بازم پیشرفتش قابل تحسینه😏

2706