2737
2734
عنوان

8روز تاخیر

79 بازدید | 9 پست

سلام قضیه از این قراره من ۲ماه پیش پریودم عقب افتاد رفتم دکتر و سونوگرافی گفت چنتا کیست کوچیک داری و امپول پروژسترون و قرص روکین داد بهم که با امپول پریود شدم و از روز پنجم قرصا رو خوردم یه دوره که خوردم اینقدر افسردگی گرفتم و چاق شدم که بیخیالش شدم

و بعد از پریود نخوردم و دقیقا تو روزهای تخم گذاری رابطه پرخطر داشتم و یه روز مونده به موعدم رفتم ازمایش که منفی بود و همه بی بی چکام هم منفی میشد ولی الان ۸روز از موعدم گذشته و بعضی وقتا کمرم و دلم درد میگیره 

یعنی ممکنه بارداری باشه؟؟؟

👀

اگه دوست داری ان شالله باشی

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شما چه مارکی میخری؟ وای عزیزم چرا بچه نمیخوای

اسمش یادم رفته مرجان فکر کنم ۷تومن میخرم دونه ای 

اخه این ماه دندونپزشکی بودم کلی مسکن خوردم که خطرناکه عکس با لیزر همه اینا ممنوع تو زمان بارداری 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
اسمش یادم رفته مرجان فکر کنم ۷تومن میخرم دونه ای  اخه این ماه دندونپزشکی بودم کلی مسکن خوردم ک ...

وای چقد گرون 

من دونه ای ۳تومن میخرم

به دلت بد راه نده ان شاالله که هر چی خیره پیش میاد 

👀