2733
2739
عنوان

شوهرم منو يه بچه ميدونه

501 بازدید | 46 پست

من ٢٣ سالمه و توي تمام كارها مثل يه خلنم كامل هستم ولي وقتي يكم ميخوام حرف جدي بزنم با شوهرم اون اصلا منو حساب نميكنه انگار يعني خودش رو عقل كل ميدونه مثلا مشورت ميكنه حرف ميزنه ولي مثل يه بچه رفتار ميكنه باهام رابطه مون همه جوره خوبه ولي اين رفتارش داره همه ذهنمو خراب ميكنه بعد ميدونم توي يه كارتمون كه حساب حالت پس اندازه هيچ وقت راستشو نميگه بهم كه چقدر داره

مثلا بهم پول ميده گاهي در حد كم ولي بهش ميگم يه كارت بزار خونه توش يكم پول بريز فقط برا خريد خونه ميگه نه خريد خونه با منه! اصلا اون اعتماد به نفس رو بهم نميده اعتماد نداره يا تنهايي با دوستام نميزاره برم بيرون در صورتي كه من خيييلي آزاد بودم توي زمان مجردي

خدايا شكرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اختلاف سنی تون؟ 

هم سنیم  منم همه میگن خیلی پخته تر و عاقل تر از سنتی

و در اکثر مواقع نظر میگیرن ازم  شدم خانوم بزرگشون

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740

عزیزم معنیش چیه نمیذاره تنهایی با دوستات بری برون؟ شما چرا زیر بار رفتی آخه؟

دوباره به چیزایی که نوشتی یه دقتی بکن... وقتی اینقدر راحت زیر بار رفتی سن بالا محسوب نمیشی گلم.

نمیدونم، برای من تحمل این شرایط یه مقدار غیر ممکنه

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
٣ سال

ی پسر 26 ساله خودشو عقل کل میدونه اون وقت😐

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
شوهرت چندسالشه؟  من ۸ سال با شوهرم اختلاف سنی داریم از اول ازدواج مشکل تو رو داشتم عزیزم‌ . ال ...

٢٦ سالشه 

نميدونم چيكار كنم درست دارم تا اولشه عادتش بدم كه به قولت تا ١٠ سال ديگه اينجوري نمونه 

يعني نميگه بهت چقدر پول داره؟ 

خدايا شكرت

شوهرمنم همینطوره. من از الآن شروع کردم دارم ارشد میخونم و بعدشم انشاالله دکترا. بعدشم که انشاالله یه کار خوب و مستقل نصیب همه بشه، نصیب منم بشه.

ما اختلاف سنیمون 7 ساله

2706