2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم خیلی برای سربازا میسوزه😢😢😢😢 چون مجبورن به این نظام خدمت کنن. اونم دوسال از بهترین سالهای ع ...

دقیقا پسرمنم همینومیگه 

زندگی زیباس همراه بالبخند  
2728

من ک هنوز بچه ندارم انشالله خدا سال ۹۸بهم میده ولی تصورشم عذاب اوره ... اگه پول دارین بهتره سربازیشو بخره .....این دوسال را کارکنه جبران اون پول چندبرابر میشه 

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
من ک هنوز بچه ندارم انشالله خدا سال ۹۸بهم میده ولی تصورشم عذاب اوره ... اگه پول دارین بهتره سربازیشو ...

امکان خریدنش نیست اتفاقامغازه داره مجبوره به خاطر سربازی ببنده انشالله شماهم بچه دارمیشید

زندگی زیباس همراه بالبخند  
امکان خریدنش نیست اتفاقامغازه داره مجبوره به خاطر سربازی ببنده انشالله شماهم بچه دارمیوشید

انشالله....اگه دوست نداره بره خب نره.....چه اشکالی داره بعدا میخرینش.....حالام ک گواهینامه بدون کارت میدن فقط میمونه خارج ازکشور ک اگه نمیخواد بره سربازی هم نره موردی نیس .....والا این مملکت چیکارواسه مردم کرده ک بچه جوانهای ما واسش بکنن ....به نظرمن این سن بهترین سن یه جوونه ک هدر میره دوسال

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
2738