2737
2734
عنوان

شوهرم زد تو برجکم😞

807 بازدید | 32 پست

من تو زندگی خیلی هوای جیب شوهرمو داشتم.خیلی وقتا از خریدای غیر ضروری چشم پوشی کردم فقط بخاطر اینکه بهش فشار نیارم.14فروردین عروسی دختر عممه.من هیچ لباس مجلسی درست حسابی ندارم اونجا بپوشم.متاسفانه خونواده پدریم از اون خانواده هایین ک عقلشون ب چشمشونه.به شوهرم گفتم لباس ندارم گفت همون قبلی هارو بپوش.خیلی عارم میاد حتی از مامان خودم.پیش خودش میگه این 500تومن برا شوهرش ارزش نداشته ی پیراهن درست حسابی براش بخره.مامانم خیاطه تند تند میگه پارچه بخر مامانت بدوزه.بخدا خجالت میکشم.موندم چکار کنم.لباس های قبلیم متعلق ب 3سال پیشه.اعصابم خیلی خرده طاقت نگاه های معنی دار بقیه رو ندارم.بخدا ادم دهن بینی نیستم اما خب ی جاهایی ب غرورم برمیخوره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بيخياله بقيه زندگى خودت رو بكن نميگم پول ازش نگير ها چون اونجورى پر رو ميشن مردا ولى من اصلا لباس مجلسى خريددن به نظر خودم اصرافه سعى ميكنم لباس ساده بگيرم كه چندتا مهمونى رو باهاش برم وضعيت اقتصادى خيلى بده يكم حق بديم به مردا 

خدا بزرگه همه چيز درست ميشه 
2738

من که خیلی ساله بی پولی های شوهرمو تحمل کردم اونم در شرایطی که تمام فامیلای خودم پولدارن به معنای واقعی یبار بهش گفتم این همه سال بی پولیو تحمل کردم گفت میخواستی نکنی اینم جوابم بود 😔😔

عزیزم منم عین توام . از صفر شروع کرد و مراعاتش کردم الان که وضعش بهتر شده بازم باید مراعات کنم و میگه نداریم . از اول باید خودمون رو سفت  بکیریم بعد نه هی ببینن کم توقعیم هی هیچی بهمون ندن

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
من که خیلی ساله بی پولی های شوهرمو تحمل کردم اونم در شرایطی که تمام فامیلای خودم پولدارن به معنای وا ...

بله عزيزم متاسفانه جاي دستت درد نكنه اينم ادم بايد چيكا كرد ؟ 

hair coloris ~ hair keratin 
2706