2752
2734
بچه ها جون یه سوالی برام پیش اومده، من میخام این ماه اقدام کنم و روزای تخمک گذاریم تقریبا 15، 16 آبان میشه، میخاستم ببینم قبل از شروع دوره پ ر ی و د هم امکان بارداری هست یا اصلا رابطه نداشته باشیم بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم یه هفته قبل پریود دیگه تخمک گذاری تموم شده واحتمال بارداری خیلیییییییییییییییییی کمه ومیشه گفت نیست.
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
عزیزم اینکه تخمک وسط دوره آزاد بشه خیلی بیشتر از روزای دیگست ولی امکان اینکه روزای دیگه هم آزاد بشه هست، من خودم فقط با دوبار رابطه اول دوره و اخرش باردار شدم، اصلا وسط دوره نداشتم، احتمالا تخمکم حالا یا اول دوره یا اخرش آزاد شده، از طرفی هم هرچی رابطه داشته باشین تعداد اسپرم های توی رحمت بیشتر میشه و شانس باروری بیشتر، اسپرم آگه اشتباه نکنم 24 ساعت تا پنج روز میتونه زنده بمونه تو رحم، البته پنج روز احتمالش کمه ولی هست
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
مامان کوچولو تخمک گداری هیچوقت آخر دوره اتفاق نمیوفته.برا شما هم همون اول دوره که رابطه داشتین احتمالا اسپرم تا روز تخمک گذاری زنده بوده.تخمک گذاری به طور معمول از روز 14 تا 21هستش.
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.