2737
2739
عنوان

اراده ندارم لاغر کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 39 پست
شیر قند لاکتوز داره.قند هم که ذخیره چربی میشه تو بدن برای تولید انرژی.

نه عزیزم شیر مفید وبه اندازه ی لیوان آخرشب برای اینکه درحین خواب چربیسوزیش متوقف نشه لازمه البته باید کالری مصرفیش به اندازه باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی به جای قاشق از چنگال استفاده کنی واسه خوردن غذا. اینجوری در مجموع حجم کمتری میخوری زجر هم نمیکشی:)))) البته اگر مثل من شکمویی.

یا وعده ناهار رو سالاد بخوری بدون سس و فقط یک قاشق روغن زیتون.یادت نره سالادت متنوع باشه مثلا یه تخم مرغ ابپز بذار کنار سالادت یا یه سیخ کوچیک کباب چوبی در حد 100 گرم مرغ یا میتونی تربچه رنده کنی تو سالاد یا حتی برگ اسفناج هم با کاهو و کلم قاطی کنی یادت نره کمی مغز تخمه کدو و افتابگردون هم بریزی روش که ویتامیناش زیاد بشه

طی هفته حتما سعی کن حتما این غذاهارو بخوری  :عدسی بدون نون یا حلیم  بدون روغن  یا سوپ مرغ یا آش جو یا آش ترخینه یا خوراک لوبیا.....اینا کالری کمی دارن هر چقدرم بخوری بازم کالریش به فسنجون و چلو گوشت نمیرسه:) 

طی روز برای افزایش متابولیسم بدنت چای سبز یا دمنوش دارچین یا دمنوش زنجبیل یا قهوه سبز یادت نره. میتونی کنارش یک عدد خرما بخوری یا 6 تا دونه مویز.

ماکارانی و الویه و لازانیا و کوکو سیب زمینی و سالاد ماکارانی رو تا اطلاع ثانوی مصرف نکن که کمی کاهش وزنت به چشم بیاد. بعدا میتونی بخوری ولی کم.

میان وعده ماست کم چرب و کدو سبز رنده شده یادت نره.

قبل از وعده های غذاییت یه قاشق تخم شربتی یا تخم چیا بریز تو آب و بخور ....حجم معدت رو پر میکنه و شدیدا امگا3 و کلسیوم داره.

تو غذاهات از زیره و فلفل و زنجبیل و دارچین سعی کن زیاد استفاده کنی.

لبنیات(شیر و ماست ) حتما کم چرب بخر. نری ماست سون بخری هاااا.

برنج با ته دیگ درست نکن.

نون جو بخر یا نون سنگک.....لواش و بربری رو حذف کن، ارد سفید هست و ارزش غذایی نداره..... اینا سبوس دارن و کلی ویتامین ب و اینکه ادم رو سیر میکنن و در مجموع حجم کمتری میخوری.

میوه هم سعی کن واسه میان وعده هویج بخوری یا خیار یا کیوی یا گریپ فوروت یا پرتقال و سیب....موز رو کمتر مصرف کن .

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
من نمیدونم اشتهامو چطوری کم کنم؟ الان یه هفتست در روز ۴ بار یه قاشق پودر زیره میخورم بد نیست ولی کاش ...

من یه لیوان اب مخلوط با یه قاشق تخم چیا میخورم....تاثیر داره کلیم خاصیت داره.

در مورد تخم چیا گوگل کن.

میتونی اب خالی هم بخوری.

یا اینکه سالاد زود هضمه چون سبزیجاته اول یه کاسه سالاد بخور و بعد غذا.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
سلام عزیزم ممنون تو خوبی؟

مرسی خانومی 😍💋

گروه لاغری زدیم تو تل 😍😍😍اینم لینکش.   https://t.me/joinchat/GXHlglbnvY235ZsszOEYtQ                                                 گروه دورهمی هم داریم اینم لینکش😊😊.   https://t.me/joinchat/F2_MrEoEebz56ydIhD7ABA     

یه تغییرات ساده تو برنامه غذاییت بوجود بیاری راحت 10 کیلوی اول کم میشه چون اضافه وزنت خیلی زیاده.

سعی کن هفته ای 3 روز هم پیاده بری یه سر پارک نزدیک خونتون یه دوری بزنی. خودش تحرکه.

اینم بدون این حجم از اضافه وزن ممکنه باعث کبد چرب بشه یا کلسترول خونت بالا باشه یا حتی زود زانودرد بگیری و در ادامه بشه ارتروز . سعی کن حتما خودت رو به 70 کیلو برسونی.

2740