2737
2734

بعضی وقتا مشکلات زندگی و تنهایی خیلی بهم فشار میاره....گاهی پیش میاد هیچ انگیزه ای واسه زندگی ندارم...شما چطوری بی خیال غم و غصه هاتون میشید؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من وقتی به یکی کمک مالی یا کمک دیگه ای میکنم اونروز حالم خیییییلی خوب میشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

میام نی نی سایت،نمازمیخونم ذکرمیگم 

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2740

آهنگ گوش بده درمورد آرزوهات بنویس یاباخودت مرور کن همیشه ودرهرحالتی یادخداباش وبدون که هیچوقت این غم وغصه هانمیمونه وگذراست

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی