2737
2739
عنوان

وام مسکن

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 24 پست
سلام.وام مسکن مااردیبهشت۹۸میدنش.موقع حساب بازکردن گفتن اگه۳۰بزاریدیعنی نفری ۳۰من وهمسرم یکساله میدن ...

یعنی اگه کسی ۸۰تومن وام بگیره ۴۰_تومن بزاره باید دو سال بمونه 

مغزهای بسته ،دهانهایشان همواره باز است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اتفاقا به نظر من خوبه.درسته داری سود زیادی میدی. ولی شما اینم حساب کن ارزش پول ما هر روز پایی ...

والا منم ک‌میگم پولی نیست در مقابل وامی ک میدن ما ۱۰تومن جای دیگه وام گرفتیم ماهی ۳۶۰داریم میدیم  اونم ۳ساله.ولی ۴۰تومن گرفتیم ماهی ۴۷۰ ارزش داره

والا منم ک‌میگم پولی نیست در مقابل وامی ک میدن ما ۱۰تومن جای دیگه وام گرفتیم ماهی ۳۶۰داریم میدیم&nbs ...

انشاالله بسلامتی و دل خوش . ما خیلی سردرگمیم کسی هم نیس راهنماییمون کنه . راسنی کسی از وام جانبازی که میفروشن اطلاعی نداره؟

2742
والا منم ک‌میگم پولی نیست در مقابل وامی ک میدن ما ۱۰تومن جای دیگه وام گرفتیم ماهی ۳۶۰داریم میدیم&nbs ...

دقیقا پولی نیست.شاید یکی دو سال اول یکم سخت باشه ولی آخرش میبینی ک مثلا مثل 300 تومانه  پولی ک الان ارزش داره .

من عموهام وام 12 ساله گرفتن چندین سال پیش اوایل واسشون خیلی سخت و سنگین بود همش ناله میکردن و اذیت بودن،ولی آخرش رفتن واسه 4 سال رو یه جا پرداخت کردن چون ارزش پول پایین اومده بود ،گفتن هر ماه ارزش نداره به خاطرش وقت بزاریم بریم بانک قسطبدیم

انشاالله بسلامتی و دل خوش . ما خیلی سردرگمیم کسی هم نیس راهنماییمون کنه . راسنی کسی از وام جانبازی ک ...

نگیری بهتره .چون خونت ب اسم جانباز میخوره اخه وام ب اسم اونه.بعدشم اگه طرف فوت کنه وارثاش میتونن خونتو ب عنوان مال پدرشون بردارن

2738
دوستان من یه سوال دارم وام مسکن برای خانه اولی ها هست یا وام اولی ها؟ یعنی کسی که یه خونه کوچیک دار ...

ربطی نداره ۱۰بارم میتونی وام مسکن بگیری ب شرطی ک وام مسکنای قبلو پرداخت و تصفیه کرده باشی و خوش حساب باشی