2737
2734

فک کنم یه چیزی از قطره چکونی شنیدی حداقل اونایی که قطره چکونی میگن حرفاشون منسجمه اصلا معلوم هست چی داری میگی

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
جواب خودمو نگاه میکنم خندم میگیره.استارتر خوب توضیح نمیدی اصلا

خوب دارم میگم از ایران اومده چند روزه امروز تازه اومد کلاس ما 

کیف نداشت تو پلاستیک پاره کتاب دفتر اورده بود

عاشق‌ِ ِآرامش ِ إسمتَم خُـــ ــــدا.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خوب دارم میگم از ایران اومده چند روزه امروز تازه اومد کلاس ما  کیف نداشت تو پلاستیک پاره کتاب ...

خدایی برو از اول حرفاتو بخون خب کلش دو تا جمله میشه هی هردفعه یه چیز میگی همینو نمیتونی از اول بگی شما یه جایی خارج از ایرانی یه پسره از ایران اومده جایی رو بلد نبوده بره کیف بخره کتاباش گذاشته تو پلاستیک شما دیدی دلت سوخته تموم شد رفت

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍