2733
2734

من٥ماه پيش گواهينامم رو قبول شدم هنوز كه هنوز نيومد بود😫😫😐بعد رفتم پست ميگه يك ماه پيش ما گواهينامتو اورديم دم خونه تحويل گرفتن😤😶

بدون قبض و رسيد و كارت ملي تحويل دادن😓😓قطعا يكي از همسايهامون گرفته از لجبازي نداده(ديونه ان همسايهامون)))

حالا بايد برم اعلام مفقودي كنم؟باز چنددد ماه طول ميكشه😭🤦🏻‍♀️

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عجب مامور پست بی مسئولیتی

اره واقعا...واس دوستمو زنگ زده بود مامور ب گوشيش

برا من نه اس اومده ن زنگ

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2738

کلی دنگ و فن داره متاسفانه دوباره باید بری معاینه چشم و پلیس +۱۰

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
فك كنم چون گم كردي يه چندماهي نزارن رانندگي كني واس دوستم اينطوري شدك گم كرده بودشيش ماه محروم بود😂 ...

من بدبخت كه خودم گم نكردم🤦🏻‍♀️اصن ب خودم تحويل ندادن

از مامور ميتونم شكايت كنم ؟

وااای چقدر طووووولانی ... برای من دقیقا ۳۰ روزه اومد.... تقریبا ۲ هفتس که اومده ... چقدر بی مسئولیت ...

خوش ب حالت

بخاطر تحريما اون تراش روشو نداشتن واس همون نميومد

حالا از در و همسایه بپرس بگو یه پاکت اشتباهی تحویل شما ندادن

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2706