2733
2739

روی صحبتم  اون عده که واقعا استطاعت خرید ندارن  نیست. جهت اطلاعتون عرض کنم امسال اگرما هم اجیل نخریم برادر ع ر ا ق میخره به چند برابر قیمت هم میخره. پس چرا مانتو 300 تومنی بخریم ولی پسته ای که برای بدنمون لازمه نخریم.خواهشا فحش ندید منطقی بحث کنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم موافقم اصلا هم با این کمپین همراه نمیشم.اجیل برای بدن مفیده. در ضمن کشاورز بیچاره و اون مغازه دار هم باید خرجش رو در بیاره

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********

عزیرم من برا خودم میخرم

ولی برای مهمون ۴-۵ کیلو آجیل کیلو ۳۰۰ تومن  بالای بک میلیون چرا بدم بخرم؟!!!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2740

شما آجیل فروشی داری ‌....؟

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

شاید چون مانتو رو میشه چندین بار پوشید ولی اجیل دوروز بعد عید تموم میشه ....البته من خودم بگم هیچوووووقت ۳۰۰ تومن نمیدم مانتو همیشه کمتر از ۱۰۰ تومن میدم پارچه میدوزم میپوشم 

چشم بد دور....ک هم جانی و هم جانانی ....

موافقم

شاید میگن مانتو پ هودمون میپوشیم پسته رو مهمونا میخرن 😁😁

اونایی که عقیده دارن بابت گرونی باید تحریمش کنن و استفاده نکنن ، فقط خودشون نمیخرن و جایی برن اجیل باشه کاسه کاسه میخورن