2737
2739
عنوان

اعصابم خورده از دستش

118 بازدید | 2 پست

عروس خاله م یه خانم خیلی خوبیه ولی یه مشکلی داره حرف تو دهنش نمیمونه.ما با هم راحتیم همین امشب پیشم گریه میکرد و میگفت نمیدونم چکار کنم.میگفت یه دفعه ای بعضی حرفا رو میزنه که نباید بگه و بعدا پشیمون میشه.ازم کمک میخواست چکار کنه این اخلاقشو عوض کنه.بهش گفتم بیشتر به فکر خدا باش کمتر حرف بزن تو جمع گفتم تو هر بحثی دخالت نکنه و 

شما بگید چکار کنه.اینم بگم خیلی خوبه فقط بعضی وقتا با یه حرفی یه سری اختلافات پیش میاره .دو سال از من کوچکتره خیلی دوسش دارم مثل خواهرم میمونه خود منم بعضی وقتا ازدستش عصبانی میشم ولی گاهی کاری میکنه که فراموش میکنم.شما راهکاری بلدید بگید

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

همه چیزو تو پست اول گفتم شما هم بیاید راهنمایی ببینم شما نظرتون چیه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘