2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم راه حل میخوام...دخترچهارساله منم عجیب شیطونه...تا تنهاییم ت  خونه عالیهههه خودس با خودش بازی میکنه اما تا پامونو از خونه میذاریم بیرون دیگه دیوونه میشه کر میشه صدامو نمیشنوه اصلااا حرف گوش نمیده نه تهدید براش مهمه نه تشویق

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2740
دقیقا بخدا پسر منم همینحوری خونه خوب حرف گوش میده ولی بیرون😐😐

شما حداقل دلت نمیسوزه بچت هنوز دوسالشه پسرم هست.من که هرجا میرم خمه میگن وایییی دختر اینقد شیطون ماشاالله خانومم شده😭😭😭

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
من همش پیش خودم‌میگم‌نکنه بیش فعال بچم 

منم همششش تو این فکرم پیش چندتا روانسناسم بردم‌گفتن تا شش سالگی قابل تشخیص نیس😣😣

[QUOTE=83787106]تو خونه شیطونی کنه‌بخدا کاریش ندارم ولی ادم‌جایی میره خیلی خجالت میکشه[/QUOTE]

عزيزم من وقتي يه بچه مياد خونمون شيطوني ميكنه ميزارم به حساب بچه بودنش و شيطنت هاش.اصلا نميگم چه بي تربيته يا هرچيزي!!!!چون بچه ها اصولا تو مكان هاي جديد شيطنتشون بيشتر ميشه.ميخوان همه چيزو كشف كنن.اشكال نداره بزار تا بچه ست بچه گي كنه بزرگ كه بشه اينقدر مشكلات زندگي زياده كه فقط دلش ميخواد برگرده به زمان بچه گيش.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم