2733
2739

ممنون میشم طرز تهیش هم بگید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سالاد سزار.. ولی بلد نیستم نخوردمم 😕😕

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2738

سالاد روسی عالیییه

سوپ هم، بورش که اونم روسیه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

اندونزی فکر کنم اسمش توش کلم سفید با هویج با کالباس با کشمش پلویی و کم گررو داره فلفل و سس ماینز ...سالاد کلم بنفش و انار هم خوبه با سس سفید.....سوپم اکثرا ورمیشل دارم میپذم توش مرغم ریش میکنم رب میزنم ی کم برنج واس لعابش سیب زمینی هویج نخود فرنگی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
منم دیشب سوپ شیر درست کرردم خیی خوشمزه شد.. تصمیم گرفتیم با مامانم از این ب بعد ک مهمون داریم سوم ش ...

بله سوپ شیر با عطر آویشن معرکه میشه

سالاد کلم با کشمش و گردو شوید همیشه درست میکنم

این دفعه میخوام متنوع باشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
کاهو  نون تست سرخ شده نه روغن زیادا برشته شدن منظور فیله مرغ گریل شده و تیکه شده  پنیرر ...

مثل سالاد سزاره

اندونزی فکر کنم اسمش توش کلم سفید با هویج با کالباس با کشمش پلویی و کم گررو داره فلفل و سس ماینز ... ...

انار الان هست؟؟

سوپتو دوست دارم

2706