2733
2734

سلام ، دخترم الان سه روزه خیلی عذر میخوام دستشویی نتونسته بکنه، چون آخرین بار دردش گرفته حالا هم شدیداً جلوی خودشو میگیره که دستشویی ش بیاد بیرون. خواهشاً اگه راهکاری دارین بهم بگین ، شربت انجیر و خاکشیر و شیر گرم و هندوانه هم دادم ولی وقتی دستشویی ش میگیره نمی‌ذاره بیاد بیرون. 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

چند سالشه ،تو غذاش روغن زیتون بریز 

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالشه

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2731

مدفوعش ؟ 

خو اگه داشته باشه ک نمیتونه جلوش رو بگیره 

اگه یبوسته آلوبخارا 

لواشک الو 

کیوی بده بهش

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
2738

وای منم اینطورشدم ده روزنمیتونستم برم دسشویی چون دردداشتم😢بعدش کم کم یبوست گرفتم وبعدش همورویید،،،ده روزهردکتری میرفتم چاره نداشت،،انجیربزارتوآب ولرم صبح ابشوبده بخوره

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
2706