2733
2734

خانمها من هفته ۲۷ و دوقلو بارداریم.دیروز یه ذره گرفتگی کشاله ران داشتم مثل حالت پری و خیلی کم خون روشن تو ترشحاتم بود زود رفتم دکتر معاینه کرد و گفت دهانه رحم کاملا بسته هست ولی یه ذره نرم شده استراحت مطلق داد قبلا به فاصله ده روز پرولوتون میزدم که اونو ۱ هفته کرد و قرص ایزوپرین ۱۰ داد با شش تا آمپول بتا که بعد سه روز باید تو دو مرحله سه تا سه تا بزنم خدارو شکر استرس ندارم ولی با تجربیات دوستان دلگرم میشم کسی بوده با شرایط من بچه/ها  شو  موقعی به دنیا آورده باشه که مشکلی براشون پیش نیومده باشه ؟ 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین که استرس نداری خوبه.. داروهاتو استفاده کن.. اصلا از جاتم تکون نخور.. امپول ریه هم که بزنی دیگه ریه بچه ها تشکیل میسه و مشکلی ندارن.. فقط استراحت کن این چند هفته اخرم بگذره.انشالله بسلامتی و دل خوش بغلشون بگیری.

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
همین که استرس نداری خوبه.. داروهاتو استفاده کن.. اصلا از جاتم تکون نخور.. امپول ریه هم که بزنی دیگه ...

ممنونم عزیزم خدارو شکر حس بدی تو دلم ندارم فقط تجربه دوستان هم آدمو دلگرم میکنه .

2738
من ۱۷شهریور بود،کی باید بری سونو؟من ۲۲نوبت دارم،همش استرس دارم

آخرین سونو برا وضعیت حیات نی نی ها دیروز بود که خدارو شکر خوب بود فعلا دکترم برا ۱۶ فروردین وقت داده تا اون موقع حرفی از سونو نزد .من چون دوقلو دارم  هفته ۲۵ یه سونو دادم برا رشد نی نی ها .

2706