2733
2734
عنوان

سریال ترکی

164 بازدید | 7 پست

زمانیکه حریم سلطان پخش شد متاسفانه تو یکی دومورد از خانمهای فامیل رفتارهایی موذیانه شبیه خرم دیدم. الان بنظرتون جدیدترین سریال ترکی ک مورد تقلید این جور افراده بنظرتون کدوم سریاله؟ واضحتر بپرسم جدیدا کدوم سریال بیشتر رفتارهای آب زیرکاهی و حیله گری رو داره ترویج میکنه؟ با تشکر ازهمه دوستان عزیز

من الان غنچه های زخمی نگا کردم واقعا اعصابم خورده 😂

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قتلهاي كوچك

خيلي زناش موذين😬😬😬

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
2731

عروس استانبول رو ديدم اون يارو آدام رفته تو بيمارستان پيش زن حامله اش كه حالش بده، تو راهرو بيمارستان با دوست دخترش لاو ميتركونن بغل هم😓

يعني فشارم رفت رو هزار ميخواستم از تلويزيون بكشمش بيرون خفه اش كنم

قشنگ ترین سریال ترکی غیر طنزی که دیدم و با بقیه فرق میکرد Hercai  همون هرجایی به معنی  بی وفا  هستش که باید تو تلگرام   دانلود بشه هر هفته شنبه ها تو کانالا هست با زیر نویس فارسی واقعا قشنگ تر از بقیه س ( چون من سریال ترکی دوست ندارم  و نمیبینم  )ولی اینو دوست دارم   که تو تلگرام با زیر نویس میبینمش گاهی 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2738