2733
2739
عنوان

سونوگرافی غربالگری

2077 بازدید | 19 پست

سلام دوستان کسی سونوگرافی نیلو رو میشناسه کارش چطوره؟دکتر من گفته برو کلینیک آسا سونوی غربالگری اولتو انجام بده منتها خیلی هزینه‌ش بالاس و واقعا نمیدونم کارش چطوره

لطفا راهنماییم کنید دوستان

من آسا کالر داپلر دادم خیلی خوب بود،تعریف نیلو رو هم زیاد شنیدم 

تو اینستا دکتر خواجه رو سرچ کن کارای آسا رو میبینی ،نیلو هم دکتر فاطمه مهتاب قربانی هست که خودم به خاطر مشکلم باهش مکاتبه کردم کارش و تشخیصش خوب بود

من تجربه شخصیمو میگم حتماً یه جای خوب برو بعداً دوباره کاری نشه من خودم به خاطر عدد ان تی سه جا رفتم و کلی هم دردسر کشیدم و کلی هم هزینه کردم

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
من آسا کالر داپلر دادم خیلی خوب بود،تعریف نیلو رو هم زیاد شنیدم  تو اینستا دکتر خواجه رو سرچ ک ...

ببخشید غربالگری اول و ماما هم میتونه بنویسه،؟ البته بیمه ندارم باید تو نسخه بنویسه، بعد سونوگرافی قبول میکنه

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آسا کالر داپلر دادم خیلی خوب بود،تعریف نیلو رو هم زیاد شنیدم  تو اینستا دکتر خواجه رو سرچ ک ...

نمیدونم چیکار کنم آسا و نیلو چفتش خوبه اما دکترم گفت نرو نیلو بخاطر همین دودلم،نمیدونم دکترم خواسته تبلیغ آسا رو کنه بخاطر پورسانتی که میگیرن یا دلیل دیگه‌ای داره.

2728
ببخشید غربالگری اول و ماما هم میتونه بنویسه،؟ البته بیمه ندارم باید تو نسخه بنویسه، بعد سونوگرافی قب ...

فک کنم ماما کارش بیشتر حیطه‌ی زایمانه ولی بازم تحقیق کن در جریان نیستم

ببخشید غربالگری اول و ماما هم میتونه بنویسه،؟ البته بیمه ندارم باید تو نسخه بنویسه، بعد سونوگرافی قب ...

نه عزیزم حتماً متخصص باید بنویسه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2740
نمیدونم چیکار کنم آسا و نیلو چفتش خوبه اما دکترم گفت نرو نیلو بخاطر همین دودلم،نمیدونم دکترم خواسته ...

عزیزم اشتباه منو نکن حرف گوش کنی زیاد خوب نیست جای خوب برو دلت برای خودت و اعصابت از الان بسوزه خواهرانه میگم منم به حرف دکترم گوش دادم و جایی که معرفی کرد رفتم الان بخاطر همون اشتباه کلی درگیرم و باید آمینوسنتز انجام بدم

خیلی ممنونم جواب دادی

البته من دوتا دیگه رو آزاد و بدون نسخه رفتم حدوداً ۳۲۰تومن شد

یعنی من میتونم سونو و ازمایششو بدون نسخه برم؟ 

سونوتو مطمئنم ولی آزمایشگاه رو بپرس ولی اونم به احتمال زیاد قبول میکنن ،ولی نسخه اگه خواستی ببری حتماً متخصص باشه وگرنه آخرش میفرستنت دوباره نسخه بیاری

سونوتو مطمئنم ولی آزمایشگاه رو بپرس ولی اونم به احتمال زیاد قبول میکنن ،ولی نسخه اگه خواستی ببری حتم ...

اخه بیمه ندارم، برای ازمایششم کمه میگن باید سونوی ان تی و ببریم 

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی
2706