2733
2739
برا منم ممنوع کرده ولی من میخورم البته ن همیشه پیش خودم میگم من ک همیشه حالم همینه حداقل چیزاییرو ک ...

واقعا😂😂😂اصلا مگه میشه بدون فست فود زندگی کرد،ترانه جون عزیزم راحت باش دست خود ما نبوده که دچار این بیماریه لعنتی شدیم ولی من دفع بلغم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا😂😂😂اصلا مگه میشه بدون فست فود زندگی کرد،ترانه جون عزیزم راحت باش دست خود ما نبوده که دچار ای ...

مرسی گلم ‌.عاره بارو کن من بدون فلافل که اصلا نمیتونم  .واقعا همینطوره درست میگی اگه تونستی حتما باشگاه برو فکرای منفی رم ازخودت دور کن بعضی وقتا ب این فکر میکنم خیلیا هستن مریضیایی دارن ک مشکل ما درکنارش اصلا به چشم نمیاد خودمو با این فکرا اروم میکنم

2728
تبریز هست این دکتر مابین چهارراه پاستور و طالقانی ۵۰ متر بالاتر از سونوگرافی دی به سمت چهارراه طال ...

ممنون عزیزم خدا خیرت بده خیلی لطف کردی . ایشون تلفنی جواب نمیدن مشکلمون رو بهش بگیم ؟

دکتر رفتی گلم؟ غذاهای سفت نخور بدتر یبوست میاره

سعی میکنم تو غذاخوردن رعایت کنم ولی خوب یه وقتایی نمیشه.منم خیلی استرسی هستم.همش سعی میکنم گرمی بخورم.ولی این نفخ لعنتی امونمو برید

سعی میکنم تو غذاخوردن رعایت کنم ولی خوب یه وقتایی نمیشه.منم خیلی استرسی هستم.همش سعی میکنم گرمی بخور ...

منم همینطور خیلی استرسیم و وسواسی .من برا نفخم ی مدت قطره کارمینت استفاده میکردم راضی بودم 

2740
مرسی گلم ‌.عاره بارو کن من بدون فلافل که اصلا نمیتونم  .واقعا همینطوره درست میگی اگه تونستی حتم ...

😍😍❤من وقتی خسته میشم علایمم بدتر میشه شما هم اینطوری هستید؟خودم خیلی تمایل دارم برم ی کلاس ورزشی ولی میترسم خسته شم ولی فک میکنم اینقدر رو روحیم تاثیر بزاره که جای خستگی انرژی بگیرم نظرشما چیه؟

😍😍❤من وقتی خسته میشم علایمم بدتر میشه شما هم اینطوری هستید؟خودم خیلی تمایل دارم برم ی کلاس ورزشی و ...

نه گلم من خستگیم ارتباطی با بدتر شدن علائمام نداره.عاره حتما همینطوره انرژی بهت میده روحیت خوب میشه بنظرم غیر ممکنه برا بهتر شدن مشکل رودت بی تاثیر باشه حتما برات خوبه .شاید جلسات اول خسته بشی یواش یواش خستگی جاشو میده به سرزندگی.کلاسای سنگین نرو از همون اول به مربی بگو من صعف بدنی دارم زود خسته میشم ببین چی بهت پیشنهاد میکنه .ولی یوگا فک نمیکنم اصلا خسته کننده باشه

قطره ی کارمینت تو داروخانه دارن یا عطاری،لطف میکنین طریقه ی مصرفشم بگید

گلم داروخونه ها دارن بخدا خودم چند سال پیش مصرف کردم دقیقا یادم نیست باید چند قطره بریزی تو آب بخوری از خود داروخونه بپرس بهت میگه احتمال زیاد تو بروشورشم نوشته من بعد ازغذا مصرف میکردم اون موقع میخریدمش۸ تومن قطرش گیاهیه

2706