2733
2739
عنوان

موهامو داغون کرررددد 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 70 پست
چشم 😜 ولي دلم خيلي پره از اين آرايشگرا 

من دیگه عمرااا رنگ کنم میرم ی رنگ مشکی میخرم میزنم روش 😢😭

بی عشق نشاط و طرب افزون نشود♥️بی عشق وجود خوب و موزون نشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم توی خونه رنگ میکنم بنظرم بهتره

منم همینکارو میکردم گفتم این دفعه برم ارایشگاه دکلره کنه ک ب معنی واقعی کلمه...‌

من دیگه عمرااا رنگ کنم میرم ی رنگ مشکی میخرم میزنم روش 😢😭

نه اين كارو نكن پشيمون ميشي برو پيش خودش خيلي جدي بگو شوهرم خوشش نيومده ميگه كدوم آرايشگاه رنگ كردي پول دادي رايگان كه انجام ندادي 

ممنون میشم برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🙏
2731
فقط خدا صبرت بده  ارایشگرا خیلی دم عیدی و کلا تو‌ پاچه ادم می کننن  دوست من کللس ارایشگر ...

ن بابا این کنار خونه مامانم ایناس کار ابروش خوبه ولییی نمیدونستم رنگو داغون‌میکنه هی‌میگفتم‌ کاراملی گفت چشمممم

نه اين كارو نكن پشيمون ميشي برو پيش خودش خيلي جدي بگو شوهرم خوشش نيومده ميگه كدوم آرايشگاه رنگ كردي ...

اره بابا میرم بخدا مثل پیرزنا شدم 

چرا ادمدی خونه شستی? همونجا میشستی میدیدی چی شده

دیر وقت بود میخواست بره شوهرمم اومده بود دنبالم  اشتباه کردممممممم کاش میگفتم ن میخوام اینجا بشورم

2740
اره بابا میرم بخدا مثل پیرزنا شدم 

حرص نخور اخماتو بریز فردا جدی برو بهش بگو این چ وضیه

درستش کنه

خیلیم پررو بازی دراورد بگو زنگ میزنم اتحادیه شکایت میکنم

نازی بیا جناییش کردم😂

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
واییی منم از ساعت سه پاشدم رفتم هفت و نیم اومدم خونه هی میومد نگاه میکرد هیییی رنگ قاطی میکرد 😢😢😢 ...

بخدا باورت میشه ناهارم درست نکرده بودم شوهرمم گشنه مونده بود هی میگفتم کی تموم میشه بسه دیگه می‌گفت الان تموم میشه صبرکن یعنی تمام سرم می‌سوخت ازبس رنگ گذاشت وسشوار کشید هر آرایشگر دیگه ای میدید می‌گفت کجاموهاتو رنگ کردی اینقدر داغون شده وسوخته.حیف موهام هم جنسش خوب بودهم بلنند بود وقتی رنگ کردم همش می‌ریخت رفتم از ته کوتاه کردم تازه یذره بلند شده😔

من60تومن دیگه بهش ندادم کوفتش بشه گندزد به موهام انتظارم داشت کامل پولشو بدم بخدا همه حسرت موهامو میخوردن ازبس خوب بود.پشت دستمو داغ کردم دیگه رنگ نکنم😒

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
از بس اعصابم خورده فقط ی سشوار زدمشون 

نگاه کن خداوکیلی چی نشونش دادم و چی در اورد 

ترکیباشم نشونش دادم و گفتم بهش 😢😭

حرص نخور اخماتو بریز فردا جدی برو بهش بگو این چ وضیه درستش کنه خیلیم پررو بازی دراورد بگو زنگ میزن ...

😆😆😆 چقدر حرص خورديم امشب 

ممنون میشم برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🙏
نگاه کن خداوکیلی چی نشونش دادم و چی در اورد  ترکیباشم نشونش دادم و گفتم بهش 😢😭

مثل منی گلم آخرشم مجبورمیشی کوتاه کنی😥😫

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
بخدا باورت میشه ناهارم درست نکرده بودم شوهرمم گشنه مونده بود هی میگفتم کی تموم میشه بسه دیگه می‌گفت ...

میبینی  چقددر اعصاب ادم خورد میشه من ولم کنن میخوام گریه کنم رنگ قبلی موهام خیییلیییی بهتر بوددد سنم ۳۰ برابر شده 

با ی خوشحالیییی رفتم حمام بعد ک تو اینه دیدم وا رفتم گفتم حالا خشک میشه درست میشه نشد ک نشد😢😢😢