2733
2734
عنوان

موهامو داغون کرررددد 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست میشه یعنی امیدی ندارممم خودم مدرک ارایشگری دارم خیر سرمممم گفتم برم اینجا ی وقت خراب نشه😢😢

اره اتفاقا با رنگساژ رو دكلره يه رنگ خوشگل در مياد

هر كه خود داند و خداي خودش كه چه درديست در كجاي دلش
2728
درست میشه یعنی امیدی ندارممم خودم مدرک ارایشگری دارم خیر سرمممم گفتم برم اینجا ی وقت خراب نشه😢😢

آرایشگرت ناشی بود 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

فقط خدا صبرت بده 

ارایشگرا خیلی دم عیدی و کلا تو‌ پاچه ادم می کننن 

دوست من کللس ارایشگری میره 

تو‌ ارایشگاه 

دم‌ عیدی بهش گفتن باید باشی و‌کار هم کنی اینجا 

میگه من هنوز هیچچچچی بلد نبودم مشتری زیر دستم دادن 

خودش هم میومده سر میزده 

بعد بار دوم به بعد دیگه خودشم نمیومده 

میگه گفته به مشتری هم نگو که شاگرد تازه کاری 

لطفا لایکم‌نکنید😒 مرسی

منم پارسال میخواستم امبره کنم موهامو هزاربار عکس موردنظرمو نشون ارایشگره دادم گفت باشه درمیارم ازصبح ساعت 10تابعدازظهر علافم کرد هزار بار رنگ کرد سشوارکشید باشامپو شست دفه آخر که شست وخشک کرد وقتی شونه کشید موهام عین پشم شیشه سفید شد بخدا تو آینه نگاکردم دیدم موهام هایلایت کرده بیشعور نزدیک200گرفت بعداون موهام همش می‌ریخت رفتم از ته کوتاه کردم ازبس موهام سوخته بود وداغون شده بود😑

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2738
اینو تو خونه میکردی خودت خوب

من دکلره میخواستمممم اخههه گفت نهههه ای من گفتم هی گفت ن من میتونم در بیارم 

من فندوقی رو ب کاراملی میخواستم نه رنگین کمان

بی عشق نشاط و طرب افزون نشود♥️بی عشق وجود خوب و موزون نشود
منم پارسال میخواستم امبره کنم موهامو هزاربار عکس موردنظرمو نشون ارایشگره دادم گفت باشه درمیارم ازصبح ...

واییی منم از ساعت سه پاشدم رفتم هفت و نیم اومدم خونه هی میومد نگاه میکرد هیییی رنگ قاطی میکرد 😢😢😢

اگ خودم ۶۰ تومن میدادم رنگ میخریدم  بهتر از این میشد 😢

بی عشق نشاط و طرب افزون نشود♥️بی عشق وجود خوب و موزون نشود