2733
2734
عنوان

کمالی برم یا باهنر لطفا کمک

109 بازدید | 30 پست

خانوما فردا میخوام برم پرونده مو از مطب دکترم بگیرم و یه بیمارستان انتخاب کنم پرونده تشکیل بدم

کدوم بیمارستان بهتره دفترچم سلامت ایرانیانه

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر من باهنر رفت خدایی عالی بود خیلی راضی بودیم از زایمانش کمالی فقط اسم در کرده خیلی دکتر پرستارا ...

جدی . کِی اونجا زایمان کرد

دفترچش سلامته؟

2728
ببین به هییییچ عنوان کمالی نرو  پرسنلش داغونن

همه همینو میگن

تاحالا نرفنم 

اخه میگن امکاناتش خوبه 

دفترچم سلامته براهمین محدوده برام .‌یاباهنر امام علی 

یاکمالی . البرز نمیتونم

2738

من پارسال کمالی رفتم براسقط خیلی خوب بودن حالا نمیدونم چون بخش سقط بودم دلشون میسوخت مهربون بودن یاچی😶

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
من پارسال کمالی رفتم براسقط خیلی خوب بودن حالا نمیدونم چون بخش سقط بودم دلشون میسوخت مهربون بودن یاچ ...

ایشالا این سری بلوک زایمانش برید

ساختمون جدید رفتی؟

کمالی مرکز شلوغیه، ولی خوب همیشه دکتر خوب هم دارن، Nicu خیلی خوبی هم داره، باهنر هم بد نیست، برو پرس ...

اره از نظر دکترو تجهیزات خیلی خوبن 

رسیدگی هم کردن خیلی تروتمیز شده خلاصه

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

من هرجا تاپیک کمالی ببینم میگم . من سقط کردم حالم بد بود فرستادنم کمالی نفس تنگی و خونریزی شدید داشتم همراه نداشتم یهو حالم بد شد شوهرمم راه ندادن پرستارا بهم میگفتن خودت پاشو برو آزمایش بده خودت فلان کارو کن فکر کن رو به موت بودم هیچ کاری واسم نکردن. سر زایمان خواهر شوهرمم اشتباهی بهش گفتن بچت مرده پدر بچه تا سکته رفت. شنیدم بچه هم از دستشون میفته نمیدونم این صحت داره یا نه. کمالی تنها امتیازش اینه که دستگاه های پیشرفته واسه زایمانای پرخطر داره همین. اگه کسی مشکل خاصی نداشته باشه کمالی واسش خوب نیس

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
کمالی مرکز شلوغیه، ولی خوب همیشه دکتر خوب هم دارن، Nicu خیلی خوبی هم داره، باهنر هم بد نیست، برو پرس ...

والا کمالیو یکی میگه خوبه یکی میگه بده 

کلا گیج شدم نمیتونم تصمیم بگیرم

2706