2737
2734
منکه ب هیچ کار شخصیم نمیرسم همین حموم رفتنم شده هفته ای دوبار

واي اخه من خيلي هميشه همه چي م منظم و ب موقع بود

كاشت ناخن 

حموم هرررررررروز

تميز كاري و نظافت و جارو گردگيري ي روز درميون

دوس دارم با ي برنامه ريزي بازم حفظ شه فعاليت هاي قبلم

از همه مهم تر واسم باشگاس😞

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی…
من شيرمو ميدوشيدمو تو شيشه ميزاشتم پيش مامان و مادرشوهرم  هم دانشگاه ميرفتم هم آرايشگاه هم و ...

آفرين

دقيقا منم دوس ندارم بچه محدودم كنه و تبديل ب ي ادم خسته و افسرده و دلزده بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
آفرين دقيقا منم دوس ندارم بچه محدودم كنه و تبديل ب ي ادم خسته و افسرده و دلزده بشم

كمك همسرتم خيلي مهمه كه پايه باشه باهات

بچه رو نگهداره 

به شما محبت كنه

چون بعد زايمان يه حالت افسردگي مياد سراغ آدم كه فكر ميكني هيچي ارزش نداره

ولي بايد خودت نزاري اينجوري بشه

من عاشق مسافرت بودم و هستم پسرم ٥٠ روزش بود براي بهتر شدن حال روحيم رفتيم سفر 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
واي اخه من خيلي هميشه همه چي م منظم و ب موقع بود كاشت ناخن  حموم هرررررررروز تميز كاري و نظا ...

خداییش من به کارها خونم میرسم غذامم میپزم.تامیخوابونمش تند تند کارهامو انجام میدم.سعی کن وابستش نکنی بغل بغلیش نکنی من زیاد بغلش نمیکنم درحد شیردادن یاوقتی میخواد یکم بازیگوشی کنه.نمیذارمم کسی زیاد بغلش کنه راهش ببره.سیرش میکنم میذارمش روتشکش روبروم کارهامو میکنم تانق میزنه صداش میکنم اروم میشه

هیچی  
شاغلي پ ني ني چي؟

بله عزیزم پیش مامانم میذارمش البته اینو بگم پسر اولیم فقط شیر خودمو میخورد بعد 6 ماه که خواستم برگردم سرکار مجبور شدم به زور بهش شیرخشکم بدم که اولش نمی گرفت و خیلی سختی کشیدیم ولی دومی که بعد 9 ماه اومدم سرکار راحت تر بودم چون چند ماه بیشتر شیر خودمو نخورد

2740
بله عزیزم پیش مامانم میذارمش البته اینو بگم پسر اولیم فقط شیر خودمو میخورد بعد 6 ماه که خواستم برگرد ...

شما چ شیر خشکی میدین من نان نستله رو میدم راسته ک میگن شرکت نستله از مواد تراریخته استفاده میکنه؟

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
شما چ شیر خشکی میدین من نان نستله رو میدم راسته ک میگن شرکت نستله از مواد تراریخته استفاده میکنه؟

تا یک سالگیش بیومیل پلاس و سوپرامیل میدادم ولی بعد یک سالگی نان دادم 

نمی دونم عزیزم انشالا که اینطور که میگی نباشه

ايول واقعا خودت يا ني ني اذيت نشديد؟

نه اذيت نشدم 

مهم اينه مثبت فكر كني 

بدوني بچه هست اذيتاش هست 

ولي بچه نعمت الهيه و اومده تا زندگي شمارو عوض كنه

نزار فكراي منفي بيان سراغت 

اين خيلي مهمه كه كارايي كه دوست داري انجام بدي

مثلا من عاشق لاك زدنم عاشق خريد لوازم آرايش

تو اون دوران حسابي از اين كارا ميكردم كُليـ بهم كيف ميداد

قرار نيست بچه زندگي شمارو مختل كنه قراره شمارو رشد بده به سمت بهتر شدن

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
نه اذيت نشدم  مهم اينه مثبت فكر كني  بدوني بچه هست اذيتاش هست  ولي بچه نعمت اله ...

چ خوب

كامنت هات خيلي بهم انرژي داد عزيزم

منم دوس ندارم دنياي بعد از ني ني واسم كسل كننده شه

چ خوب كامنت هات خيلي بهم انرژي داد عزيزم منم دوس ندارم دنياي بعد از ني ني واسم كسل كننده شه

انشاءالله بهترينا برات پيش بياد❤️🧡❤️🧡

2706