2733
2739

دوستان من از شش هفت ماهگی پسرم که قرص جلوگیری مخصوص شیردهی رو قطع کردم دارم قرص ال دی استفاده میکنم. 

الان ۵ ماه شده و من که تا اون موقع مشکلم حجم زیاد شیر بود و بچه نمیتونست بخوره، الان شیرم فوق العاده کم شده. امروز سرچ کردم و فهمیدم تاثیر این قرصاست.

خیلی عذاب وجدان دارم چون شاغلم و باید براش بدوشم و بزارم اما نمیشه و نمیدونستم تقصیر خودمه.

مامای نامرد درمانگاهم بهم نگفت شیرو کم میکنه  

الان اگه قرصو قطع کنم برمیگرده به حالت قبل یا دیگه فایده نداره؟ احساس میکنم شیر داره خشک میشه دیگه  

کلن بچه که بزرگتر میشه میزان مصرف شیرش هم بیشتر میشه وقتی کوچیکتره طبیعیه که با دو قاشق شیر سیر میشه عزیزم منم قرص مصرف کردم ولی دیگه به این حد که خشک بشه شیرم کم نشد فکر نکنم از مصرف قرص باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم قطع کن اما از عطاری سوال کن یه عرقی هس شیر مادر و زیاد میکنه نگران نباش 

درضمن هرچی پسرت بیشتر به سینه ات میک بزنه سیرت حجمش زیادتر میشه تا بدوشی

دهن بچه سینه مادر و تحریک میکنه و این معجزه الهیس

خانمها من توکارمیکس مونتاژ فیلم و عکسم کسی خواست بیاد خصوصی 
2731

عزیزم شیر دوشیدن هم باعث میشه شیرت خشک بشه به مرور زمان .مکیدن سینه مادر توسط بچه شیر رو زیاد میکنه و تغذیه درست مادر

عشق است بدنسازی ..... به هر فرم و استایل بدنی میتونی برسی. فقط کافیه اراده کنی و بخای