2737
2734
پس گفت دونه ای ۹۰۰ منظورش کامپوزیت بود؟گفت ۶ تای حلورو درست کن.نمیدونم این دکتره کارش خوبه یا نه این ...

قيمت نميدونم برو از چندتا دندون پزشك بپرس 

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کامپوزیت اولی م راحت ده سال موند دومی سه سالم تشد 

پس اگه لازم به تراش بود وقتی کامپوزیت انجام بشه و بعد چندسال از بین بره چه اتفاقی میوفته🙊ینی تا اخر عمر همش باید باز انجام بدیم من اصلا اطلاعاتی ندارم بنظرتون چیزه نرمالیه مشکلی نداره؟

پس اگه لازم به تراش بود وقتی کامپوزیت انجام بشه و بعد چندسال از بین بره چه اتفاقی میوفته🙊ینی تا اخر ...

اگه لازم به تراش بود بله حتما باید همیشه انجام بدی 

ولی آخه برای چی باید تراش بخواد؟ مگه اینکه دندونای خودمون دیگه خیلی بزرگ و جلو باشن 

رو دندون معمولی تراش نمیخواد ضخامتش خیلی کمه 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2728
الان عکسمو میفرستم ببین اخه خیلی دندونام بده

دندونات اصلا تراش نمیخواد فک منم فقط اون یدونه رو که عقب تره کامپوزیت کنه قرینه اونور بشه 

ایراد دیگه ای تو دندونات ندیدم من 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2740
دندونات اصلا تراش نمیخواد فک منم فقط اون یدونه رو که عقب تره کامپوزیت کنه قرینه اونور بشه  ایر ...

جدی میگی عزیزم چقد خوشحال شدم اون دندونم که کوچیکتراز همس هم میشه کامپوزیت کرد بدون جراحیه لثه ؟

من لمینت کردم خوب شده راضیم هستم . الان چند ماه گذشته اما تغییر رنگ نداده . من پیش دکتر ندا هادی رفتم کارش خیلی خوبه چند تا از دوستامم هم اونجا رفتن راضی بودن . شمارشو میزارم که بتونی ازش مشاوره بگیرین. 

22869840

2706