2733
2734
تهرانم چقدر میگیرن برا کامپوزیت هر دندون

نميدونم عزيزم من كل دندونهاي جلومو كامپوزيت كرد چهار سال پيش هديه عروسيم ازم پول نگرفت خيلي از كارش راضيم واقعا زيبا شد دندونام 

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد

نميدونم عزيزم من كل دندونهاي جلومو كامپوزيت كرد چهار سال پيش هديه عروسيم ازم پول نگرفت خيلي از ...

خوبه کارش ؟؟مصنوعی دیده نمیشه کامپوزیت؟مطبشون کجاست بیزحمت آدرس مطبشونو دارین 

من دنبال یه دکتر کار بلد که یکی قبلن پیشش رفته باشه راضی باشه بودم  

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميدونم عزيزم من كل دندونهاي جلومو كامپوزيت كرد چهار سال پيش هديه عروسيم ازم پول نگرفت خيلي از ...

چقدر خوب خوش به حالت😂چه برادر شوهر خوبی

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2728
كامپوزيت خيلي بهتره من برادر شوهر  متخصص زيبايي (دندان پزشكه) كامپوزيت رو قبول داره چون اسيبي ب ...

دوتا دندون جلوم شکست.امروز رفتم دکتر گفت برات درست میکنم دونه ای ۹۰۰.صحبتی از کامپوزیت یا لمینت نکرد.فک کنم منظورش روکش بود.منم اصلا قیمت نداشتم از قبل...

ینی چیکار میخواد برام بکنه.

2738
به احتمال زياد كامپوزيت ميكنه اگه ميتوني همه دندوناي جلوتو كامپوزيت كن قشنگ ميشه 😍 

پس گفت دونه ای ۹۰۰ منظورش کامپوزیت بود؟گفت ۶ تای حلورو درست کن.نمیدونم این دکتره کارش خوبه یا نه این قیمت خوبه یا گرونه اصلا قیمت ندارم بدونم خوبه یا نه

2706