2737
2739
عنوان

بورسیه گرفتن برای دنشگاهای خارج

559 بازدید | 24 پست

سلام این اولین تاپیک منه خواستم درمورده بورسیه بپرسم💁

من هنوز ترم چهار کارشناسی ام و به فکر اینم که ارشد برم خارج(استرالیا.المان.کاناداو...)

نمیدونم از الان باید چیکار کنم تا بتونم بورسیه بگیرم اگه کسی باشه تونسته باشه بورسیه بگیره یا اطلاعی داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معدل بالا زبان عالی 😁منم میخوام چندسال دگ بورسیه بگیرم ولی زبانم صفره معدلم ک نگم برات

معدل بالا رو باید خیلی خرخونی کنم که با یکم انگیزه درست کیشه...با زبانم زیاد مشکل ندارم🙄🙈شمام شروع کنی تا چن سال دیگه قشنگ فولی

2728
معدل بالا رو باید خیلی خرخونی کنم که با یکم انگیزه درست کیشه...با زبانم زیاد مشکل ندارم🙄🙈شمام شروع ...

از همین الان بخون من استادم دانشجوهاش رو اپلای میکنه میگه نمراتتون خیلی خیلی مهمه حتی نمرات ترمای اولتون

عزیزم یه روش هست که اگر تو یه استادی رو در یکی از دانشگاهای کشوری که میخوای پیدا کنی از طریق اشناهایی که اونجا داری یا ایمیل بیشتر و چندین تا مقاله و پروژه داشته باشی تو رزومت و بتونی اون استادو قانع کنی درواقع و اون تو رو قبول کنه میتونی اونجا بری بدون اینکه پولی پرداخت کنی برای داشنگاه و استاد میگه تو میای اونجا درس میخونی و فقط و فقط روی مقاله ها و پروژه های استادت کار میکنی  این یه روشه و روش دومم همون معدلهه😊

برنامه ریزی کن برای گرفتن نمره مورد نیاز زبان (تافل یا ایلتس)

معدلت خوب باشه

اگه نرم افزار خاصی برای رشتتون نیازه یا مثلا زبان برنامه نویسی خاصی یادش بگیر

ارشد بیشتر کشورها الان شهریه داره و شرایط بورس گرفتن راحت نیست. ببین کدوم کشورها شهریه نداره ارشدشون و بیشتر برای اونها تلاش کن

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2738
از همین الان بخون من استادم دانشجوهاش رو اپلای میکنه میگه نمراتتون خیلی خیلی مهمه حتی نمرات ترمای او ...

واقعا؟؟!😑من نمرات ترم اول دومم خ نابووده🤦‍♀ای کاش از اول میذونستم خوب میخوندم...استادتون دیگه چیا میگفت؟😁

عزیزم یه روش هست که اگر تو یه استادی رو در یکی از دانشگاهای کشوری که میخوای پیدا کنی از طریق اشناهای ...

اطلاعی درمورد مقالع ها ندارم که باید چه جوری باشه ینی در چه سطحی ینی اگه بخوام در مورد رشتم بنویسم در سطح شهرمون فک نکنم زیادم شاخ باشه که بخوان قبولش کنن.مشکل ما الان اینه که الان بریم از استادامون کمک بگیریم متاسفانه جدیمون نمیگیرن😄

واقعا؟؟!😑من نمرات ترم اول دومم خ نابووده🤦‍♀ای کاش از اول میذونستم خوب میخوندم...استادتون دیگه چیا ...

😁میفرمودن سعی کنید مقاله بدید اونجا جدای از نمراتت دنبال اینن ببینن میتونی اصلا فایده ایی هم داشته باشی یا نه

اینجور ک شنیدم یه استادی باید در دانشگاه مقصد تورو قبول کنه حسابی دست پر باید بری جلو چون کلی ادم اپلای میکنن

ازمون تافل و ایتلس هم که باید بدی

برنامه ریزی کن برای گرفتن نمره مورد نیاز زبان (تافل یا ایلتس) معدلت خوب باشه اگه نرم افزار خاصی بر ...

دقیقا 

به نظرم بهتره استارتر ارشدشو ایران بخونه برا دکترا بورس بگیره و درنهایت اقامت دایم

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
برنامه ریزی کن برای گرفتن نمره مورد نیاز زبان (تافل یا ایلتس) معدلت خوب باشه اگه نرم افزار خاصی بر ...

برنامه خاصی نداره رشتمون...کل رشته ما اساسش زبانه انگبیسی و زبان دومه که ت ایران اینطوریع و از اونور خبر ندارم🙄

2706