2737
2739
عنوان

تجربه تلخ من از عفونت واژن..

| مشاهده متن کامل بحث + 295740 بازدید | 110 پست
گرفتم از عطاری اتفاقا پاشم دود بدم . از این ناراحتم چندسال راحت بودم باز اینجوری شدم

زودی خوب میشی بگو دارو چی داده تا بهت بگم

منم تازه اینجوری شدم خوب شدم،

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها جیزی ک بزنی و بلافاصله خوب شی و دیگه عفونت نبینی شیاف فیتوواژکسه.پنیری مانند از قارچه حتما شیاف ...

یساعت پیش رفتم دارو خونه دوتا پمادو یه واژینال داد اگه خوب نشم اینی که گفتیو میگیرم

2728
یساعت پیش رفتم دارو خونه دوتا پمادو یه واژینال داد اگه خوب نشم اینی که گفتیو میگیرم

باید 30 تا دونه مترانیدازول 12 ساعته بخوری

و یه قرص که سه روز یباره الان اسمش رو یادم میاد بهت میگم

زودی خوب میشی بگو دارو چی داده تا بهت بگم منم تازه اینجوری شدم خوب شدم،

داروهای اون احمقو دیگه استفاده نمیکنم یساعت پیش رفتم دارو خونه بهم کلوتریمازول وتربامیسینولون ان ان داد

دکتر من گفت وقتی عفونت به این حد میرسه سریع باید مداخله شیمیایی بشه  چون ممکنه لوله ها رو ببند ...

واااای یا علی خودت بدادم برس الهی خیر نبینه ب این روز انداخت منو چندسال چقد مراعات کردم عفونت نگرفتم 

2738
واااای یا علی خودت بدادم برس الهی خیر نبینه ب این روز انداخت منو چندسال چقد مراعات کردم عفونت نگرفتم ...

تقصیر اون بدبخت که نیس

دوره بیماریت هس بابد طی بشه بگو دارو چی داده بود شاید درس داده بلشه

منم رفتم دکتر به خاطر خارش واژن بهم کلوتریمازول واسه داخلی..و کرم موضعیشوداد.و قرص مترونیدازول..گفت داروهات تموم شد بیا دوباره دارو بدم که عود نکنه..چون گفتم خارش واژنم هر ماه برمیگرده

من پماد زدم ریخت بیرون ازبیرون قارچ گرفتم اما این شیافه خوب کرد عصاره سیاهدونس

خدایا شکرت