2726
عنوان

تجربه تلخ من از عفونت واژن..

294599 بازدید | 110 پست

من اوایل عروسی عفونت قارچی گرفته بودم بعداز نزدیکی با شوهرم شوهرم بهم گفت اینا چیه ؟چرا دستمال کاغذی کردی تو خودت 😑😑😑 ترشحاتم اونطور بود 

بچه ها حالا بعداز سه چهار سال باز دوباره اونجوری شدم . خدا لعنتش کنه ایشالا رفتم دکتر چندوقت پیش همون رویان بعدبه کار اموزش گفت معاینه کنه رحممو رحممو چنان باز کرد جیغ زدم میگفت خودتو سفت کردی درد داری سفت نکن . اخه چرا هیچوقت نداشتم اون لحظه داشتم ؟؟بعد یکی دیگه رو صدا کرد گفت بیا بیا میخواستی زخم خفیف رحمو ببینی بیا ببین . منم نگران دردم میکشیدم با اون شدتی که باز کرده بود . بعد بهم گفت عفونت نداشتی قبلا گفتم نه خداروشکر ۳ساله ندارم خیلی رعایت میکنم برداشت بهم یه سری دارو داد کاراموزه اونارو خوردم فک کنم اینجوری شدم ۳روزه خارش شدید و امروزم ترشحات مث دستمال کاغذی(پنیری).

الان ترشحاتو دیدم یاد اونموقع افتادم و اون حرف شوهرم

منم خارش دارم باردارم هستم اما فک میکنم بخاطر خشچی واژنمه و حساسیت به کا. ندوم

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به خاطر دارو اینجوری نشدی. اونا معاینه ات کردند اینجوری شدی. اونجا و تجهیزاتشون آلوده بوده

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش

عسل طبیعی  هرروز تزریق کن ،پماد کلورتریمازول تزریق کن هرشب ، با اب نمک خودتو بشور دوسه روزه خوب میشی

به نکات زیر توجه شود: 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 
عزیزم عنبر نسا استفاده کن تا اخر عمرت از شر عفونت و قارچ راحت شو. دستور استفاده شم تو اینترنت هست

گرفتم از عطاری اتفاقا پاشم دود بدم . از این ناراحتم چندسال راحت بودم باز اینجوری شدم

عسل طبیعی  هرروز تزریق کن ،پماد کلورتریمازول تزریق کن هرشب ، با اب نمک خودتو بشور دوسه روزه خوب ...

من دکتر طب سنتی مراجعه کردم گفت تو عفونت قارچی ایناجواب نمیدن

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
گرفتم از عطاری اتفاقا پاشم دود بدم . از این ناراحتم چندسال راحت بودم باز اینجوری شدم

اونوقت که معاینم کرد مترو نیدازول و کلوتریمازولو یه داروی دیگه داد ولی نه ترشح ، نه بوی بد ، نه خارش ،هیچی نداشتم زخم خفیف داشتم الان اینجوری شدم 

2706