2737
2739

با شوهرم همش دعواداریم هرروز یا یروز درمیون. کینه ایه. امروز تاگفتم این کش مویی ک برام خریدی ک اقلا کش نماد امشب بیام باهات بخرم خودم. زد ب پررو گری. فحش داد گفتم خودتی. چرا بهم فحش میدی منک حرفی نزدم. گفت چرا فحش دادی گفتم اگ راست میگی بگو چی گفتم الان مگ. گفت نه اونروز فحش دادی. تارو اعصابم نره و طرفداری دشمنای منو نکنه ک من جوش نمیارم. خودش بیرون مودبه بااخلاقه تو خونه بیتربیته. منت یکاری ک واس خونمون کرده بود گذاشت گفت حمالی واست کردم. منم گفتم پس من چی ک دارم اجاره خونه رو میدم. بعد دیدم داره دفترشو ورق میزنه و گوشی دستشه محلش ندادم. کارامو کردم. بعد ک خوابیده دفترش باز بود نگاه کردم شماره و آدرس بنگاه نوشته. مسخره. خیلی عاشق از هم پاشوندن زندگیمون داره دم عید. چکارکنم باهاش؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سکوت کنید اینجور مواقع

شما باهاشون کل کل میکنید خب

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2731

من از. بیرون نگاه میکنم دو تا آدم لجباز هستید که اصلا به بلوغ فکری نرسیدید

در عین این که اصلا مشکل جدی ندارید دارید مشکل زایی میکنید و شوخی شوخی زندگیتون قراره به فنا بره

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
اخ فقط بی محلی کردن 

میترسم راستکی بره خوابگاه بگیره. دوشیفت میره. اونم حقوق1300. تهدید کرده شبم دیگ نمیام گیرم خوابگاه. ک ارزون باشه براش. یبارم دوسه هفته پیش دغوامون شد گفتم طلاق. راستکی رفت فرم پرکرد. اخه خیالش راحته میگ نهریه رو انقد با مبلغ کم قسط میکنن. طلاقم نمیده

عزیزم سکوت کنید اینجور مواقع شما باهاشون کل کل میکنید خب

بخدا تاحالا خیلی کوتاه اومدم پرروتر شد. منت میذاره واس بنایی پولشو بخدا خودم دادم فقط کارگر برده اونجا و نظارت کرده منت میذاره. همه خرجا باخودمه لباسم وسایل بهداشتیم. یکی از قبضا.فقط واس یخچال خرید میکنه و تاید وشامپو و اینا. درحالیک شاغل نیستم بهش گفتم برم سرکار میگ پیش خودم کافی نت کارکن ماهی 500بدم بهت. جای دیگ سراغ دارم یک تومن حقوق. گفتم جای دیگ بهم تهمت زد گفت پس خبریه ک میخای جای دیگ کارکنی. اوایل همش سکوت و کوتاه اومدم دیگ خسته شدم هرچی ب دهنش میاد میگ. امروزم ظهر سردرد بودم همسایمون مث همیشه ضبطش تااخر بلند کرده بود گفتم زنگ بزن بگو کمترش کنه. ادا درآورد. همین دعوارو راه انداخت سردردم بیشتر شد 😔

بخدا تاحالا خیلی کوتاه اومدم پرروتر شد. منت میذاره واس بنایی پولشو بخدا خودم دادم فقط کارگر برده اون ...

خب خودتون تماس میگرفتید با همسایه

با مرد عصبی نباید کل کل کرد

منت گذاشتنشون هم احتمالا ریشه تو چیزی داره که ما بی اطلاعیم. شما هرچی صبورتر و ارومتر باشی همسرتون کمتر مجال پیدا میکنه برای ازردنتون.

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2740
خب خودتون تماس میگرفتید با همسایه با مرد عصبی نباید کل کل کرد منت گذاشتنشون هم احتمالا ریشه تو چیز ...

شمارشو نداشتم شماره مدیر ساختمونم امروز بهم داد. تازه گفت حق نداری از گوشیت زنگ بزنی ب همسایه از گوشی خودش باید زنگ بزنم.