2737
2734
عنوان

بلاخره عضو شدم هوراااااااا 😍💃💃

171 بازدید | 31 پست

سلام دوستای گلم روز بخیر.بلاخره بعدِ یک سال خواننده ی خاموش بودن عضو شدم 🙈

خیلی هاتون رو میشناسم توی این چند وقت و تاپیکاتونو دنبال میکنم.

با عرضِ پوزش از این ب بعد باید همش تاپیکای جهیزیه ی منو تحمل کنید 😁😝

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

خوشبختم عزيزم😍😊 منم كاربري قديمي هستم يه مدت با سايت قهر بودم تازه برگشتم😁

منم عقدم و ايشالا مرداد عروسيمه😍💎

تيكر عروسي پرنسس ملورين😍😊💃🏻💎 پارسال دقيقا برا همچين روزي تيكر زدم، حكمت خدا بود و نشد كه نشد😔 اما امسال ميخوام با دعاهاي شما خواهراي قشنگم☺️ و تلاشاي خودمو همسرم💪🏻 و حكمت اون بالا سري🙏🏻 تيكر امسالم واقعي بشه💎 پس يه صلوات مهمونم كن عزيزدلم
من کیم اگه راس میگی

😁🙈 خخخ عزیزم متاسفانه شمارو نمیشناسم.چجوری میتونم کاربرایی که میشناسمشون رو تگ کنم اینجا؟ باید نامِ کاربریشونو کامل بنویسم؟؟

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻
ای کاش نمیومدی 😁 از زندگی میوفتی

من وقتی خواننده ی خاموش بودم هم از زندگی افتاده بودم عزیزم😄

این حجم از پیگیریِ من از تاپیکا بی سابقس واقعا😄😂🙊

2706